Чубаров: Звільнення Криму – це справа часу

24 вересня 2016, 15:58

Лідер Меджлісу впевнений, що півострів повернеться в Україну

Рефат Чубаров. Фото: Facebook

Рефат Чубаров. Фото: Facebook

ЛідерМеджлісукримськотатарськогонародуРефатЧубаровзвернувсядо кримчаннаадмінкордонізКримомпід часакціїнаКПВВ"Чонгар".ЗвільненняКримувінназвавсправоючасу,передає УНН.

СьогодніучасникитаволонтериблокадиКримупройшлисяходоюдоадмінкордонузКримом.Чубаровпідійшоввпритулдолініїрозмежування.

ЛідерМеджлісузрупоромзвернувсядо кримчан.Вінзазначив,щоКримбув,єізалишаєтьсяУкраїною.Окупаціювінвчерговийразназвавнезаконною,атих,хтоїїпідтримав-злочинцями,якібудутьпокараніпіслядеокупації.ЗвільненняКримувінназвавсправоючасу.ТакожвінвисловивсловапідтримкитимжителямКриму,наякихзаразтиснеросійськаокупаційнавлада.

Реклама

Такожнамітингувиступилиілідериблокадипівострова.

В тренді
Експерт пояснив, чому Україна сама повинна чинити опір агресії Росії

Заразмітингпідійшовдо завершення.Учасникиповертаютьсядо своїхавто,протевонине збираютьсяроз'їжджатися.Унихзапланованорядзаходів,середяких:нагородженняактивнихучасниківблокади,відвідуванняштабублокади,атакожконцертвНовоолексіївці.

Нагадаємо, що Росія анексувалаукраїнськийКрим, ввівшивійськанапівостріввлютому2014 року.ПіслязахопленнярядуорганіввладиКремльорганізувавнапівостровіпсевдореферендумпіддуламиавтоматівросійськихсолдатів.Жоднацивілізованакраїнане визнаєанексіюАРК.СпробаперекроїтикордониобійшласяРосіїмножиннимисанкціямиіпадіннямекономіки.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти