Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Чи діятиме на території України довіреність, оформлена в Росії

5 серпня 2015, 07:30

Завдяки міжнародним договорам, документи, складені у багатьох інших країнах, дійсні і для українських установ

Довіреність. Оформлені в Росії документи мають юридичну силу на території нашої країни.

Довіреність. Оформлені в Росії документи мають юридичну силу на території нашої країни.

"Сегодня" продовжує свій проект "Діємо по праву", де на актуальні запитання читачів відповідають провідні юристи.

"Проконсультуйте, будь ласка. Мама, громадянка України, приїхала до мене (в РФ) на тривалий час, не оформивши там довіреність на отримання пенсії. Якщо оформити таку довіреність в РФ, чи буде вона дійсна в Україні, і чи потрібен переклад цієї довіреності на українську мову?" – Скальська Олена Харитонівна.

Реклама

Анатолій Жила провідний фахівець компанії "УкрЮрЦентр":

В тренді
Пентагон анонсував новий транш військової допомоги Україні
Виконуючий обов'язки глави Міноборони США Марк Еспер

"Україна є учасницею окремих міжнародних договорів, якими скасовано будь-яке додаткове завірення офіційних документів, що подаються в установи держав – учасниць такого договору. На сьогодні діють договори про правову допомогу між Україною та Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією, Казахстаном, Киргизією, Молдовою, Росією, Таджикистаном, Туркменістаном, Узбекистаном, Литвою, Естонією, Латвією, Чехією, Угорщиною, Польщею, Монголією, В'єтнамом, Македонією, Іраном, Болгарією, Кубою і КНР. Під дійсністю документів у зазначених договорах передбачається наступне: документи, які були складені або засвідчені відповідною установою однієї з Договірних Сторін, скріплені печаткою та завірені підписом компетентної особи, мають силу документа на території іншої Договірної Сторони. Це стосується також копій і перекладів, завірених відповідним органом. Тому довіреність, видана на території РФ, згідно з українським законодавством, діятиме на території України. Рекомендую вам зробити нотаріальний переклад довіреності в українського нотаріуса, оскільки на практиці це істотно заощадить вам час і гроші".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...