Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Екс-посол США назвав 3 нових головних виклики, які чекають Україну в 2016 році

2 січня 2016, 17:45

Україна зіткнеться з економічним, політичним і дипломатичним викликами, вважає Тейлор

Білл Тейлор. Фото: ukraine.usembassy.gov

Білл Тейлор. Фото: ukraine.usembassy.gov

Колишній посол США вУкраїні, ниніекспертUnited States Institute of PeaceБіллТейлорназвавтри головні викликидляУкраїнив політичній, економічнійі дипломатичнійсферах, передає "Новий час.

"Крімневідкладноїзагрози, яку Росіяпредставляє дляУкраїнисвоєїокупацієюКриму і Донбасу,в 2016 роціпередУкраїноювстанутьщетри серйознівиклики -економічний, політичнийі дипломатичний", – пишеТейлор.

Так, економічнийвиклик,за його словами,полягає в тому,щоб створитиумови, необхідні длявідновлення економічного зростання, який дозволитьполіпшити умови життяукраїнців.

"Одна з вимог, озвученихпід час Революціїгідностіна Майданів2013-2014 роках- цевпевненість у своємуекономічному становищі,для якоїпотрібнізростання економікиі зайнятість",- зазначає він.

Реклама

При цьому, зайого словами, якщоУкраїна подолаєполітичний виклик,це посприяєі перемозінад економічним.

"Внутрішніта іноземніінвестиції, якібудутьпідживлюватиекономічне зростання,прийдуть у країну, колиу інвесторівз'явитьсявпевненість у тому,що судова система Україниє надійною,прозороюі чесною.Щоб очиститисудову системузверху до низу,буде потрібна політичнахоробрість.Як ідля того,щоб впоратися зпоширеноюповсюднокорупцієюі відправитивиннихза грати", – написавекс-посол.

В тренді
Польща запропонувала змінити "нормандський формат": США і ЄС мають бути його частиною
Саміт "Нормандської четвірки"

Окремийвиклик,за його словами,- зробитиповністюнезалежнимиі здатнимизахищатиспоживачіворгани,що регулюють забезпеченнякраїниелектрикою,водою іприродним газом.

Що ж стосуєтьсядипломатичноговиклику, товін, за словамиТейлора,полягаєв тому, щобпрояснитиМінськіугодиічітко вказати: російські військаітехнікаповинніпіти з КримуіДонбасу,аУкраїна повинна отриматиповний контрольнад усім своїмкордоном.

"Можливо,українській владі слідзапропонуватиСполученим Штатамприєднатися доМінськогопроцесу, щобдомогтисяцихпрояснень",- вважає він.

Нагадаємо,БіллТейлор бувНадзвичайним і Повноважнимпослом США вУкраїнів 2006-2009роках.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...