Глава місії при НАТО розповів, як йдуть переговори про вступ України до Альянсу

16 вересня 2017, 14:00

Крістіна Зеленюк Крістіна Зеленюк

Україна не виходить зі своєю резолюцією по миротворцям на Донбасі, оскільки веде переговори в рамках ООН про її підтримку


Вадим Пристайко. Фото: МЗС

Вадим Пристайко. Фото: МЗС

Україна веде переговори з союзниками, щоб почати працювати над Планом дій щодо членства в НАТО і в майбутньому розглядати можливість вступу до лав Альянсу.

Про це "Сегодня" в кулуарах щорічної конференції Ялтинська європейська стратегія (YES) в Києві повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.

"Під час Північноатлантичної ради в Україну (на початку липня – ред.), президент України запропонував почати розмову про те, як Україні почати приєднання до ПДЧ. Це зараз етап, на якому ми знаходимося. Ми ведемо з союзниками переговори, яким чином Україна може почати працювати над цим Планом, і в майбутньому розглядати можливість вступу", – сказав "Сегодня" Пристайко
.

В тренді
Призначення міністрів і програма Кабміну: онлайн-трансляція з Ради
КоментуючитемумиротворчоїмісіїООНнаДонбасі,главамісіїУкраїниприНАТОзаявив,щоросіяниподалинарозглядРадбезуООНсвійтекстрезолюції,що,впринципі,звужуєможливостіРадбезуООНзаразрозглядатиіншіваріанти.

"Ми певний час працюємо над тим, щоб зблизити позиції, радимося з нашими партнерами. Росіяни, я не здивуюся, якщо вони це (зареєструвавши свою резолюцію – ред.) зробили навмисне, щоб зірвати цей процес, відразу викинули цей документ, який містить позиції, які нас абсолютно не влаштовують. Тому ми не хочемо виходити зі своїм текстом, щоб протиставляти один документ іншому. Ми хочемо знайти взаєморозуміння в Радбезі і взагалі в ООН, а вже потім цей консолідований текст готові просувати далі. Це може зайняти місяці, залежить від того, чи взагалі ця резолюція знайде підтримку. І потрібно не забувати, що як би нам це не подобалося, але Росія – одна з постійних представників Радбезу", – додав Пристайко.


Ялтинська європейська стратегія(Yalta European Strategy,скороченофорумYES)-щорічнаконференція,якуорганізовуєФондВіктораПінчука.

НаконференціїзбираютьсянайвпливовішіполітикитапідприємціУкраїниісвіту,вонапроходитьщорічно,починаючиз 2004 року.

МетоюконференціїєрозвитокУкраїни,їїєвропейське майбутнє,атакожналагодженняміжнароднихзв'язків.

ЗасновникомЯлтинськоїєвропейськоїстратегіїєВіктор
Пінчук, відомий український бізнесмен і меценат.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти