Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Головний одеський коп Лорткіпанідзе живе в гуртожитку і їздить на "Ягуарі"

6 листопада 2016, 06:44

Правда, за межами країни поліцейський володіє солідною квартирою в Грузії, площею 324 квадратних метра і вартістю 2 млн грн

Георгій Лорткіпанідзе задекларував свою кімнату в гуртожитку. Фото:

Георгій Лорткіпанідзе задекларував свою кімнату в гуртожитку. Фото:

НачальникГоловногоУправлінняНаціональноїполіціївОдеськійобластіГеоргійЛорткіпанідзезадекларувавсвоюкімнатувгуртожиткузагальною площею14квадратнихметрів.Цеєдинанерухомість,якаєуЛорткіпанідзевОдесіівУкраїнівцілому.Про цесвідчитьелектроннадеклараціяза2015 рік,-передає "Перший міський".

Правда,замежамикраїниполіцейськийтакожволодієсолідноюквартироюнатериторіїГрузіїзагальною площею324квадратнихметраівартістю2 мільйонигривень.

Щостосуєтьсярухомогомайна,тоглаваНацполіцііз 2012 рокуволодієToyota Camry,ав 2014році вінпридбавсобіавтомобільJaguar XG.Удеклараціїзазначено,щовартістьдругогоавтомобілястановить640 тисячгривень,однакнасьогоднішнійденьйогоцінасягаємайже2мільйонівінавітьвище,залежновідкомплектації.

ТакожвдеклараціївказаноавтомобільдружининачальникаглавкуНаниЛорткіпанідзе.ВонаїздитьнаToyota Pradoвартістюмайжевмільйонгривень.

Прицьомуза2015рікГеоргійЛорткіпанідзезадекларувавтрохибільшепівмільйонарічногодоходу,основнимджереломякогосталароботау фірміCBD Development-420 тисячгривень.ще81 тисячуйомупринеслароботанапосадіначальникаполіції.Дружинаполіцейськогозарікзаробила90 тисячгривеньіще625 тисячотрималавідпродажуякогосьрухомогомайна.

ІншихзаощадженьуЛорткіпанідзе,судячи здекларації,вУкраїнінемає.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...