Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Могеріні заявила про велику кількість загроз для ЄС

7 листопада 2014, 17:23

Ситуація в регіоні досягла піку небезпеки

Федеріка Могеріні. Фото: AFP

Федеріка Могеріні. Фото: AFP

ВерховнийпредставникЄвросоюзу із закордоннихсправ і політикибезпекиФедеріка Могерініпід часвізиту до Ізраїлюзаявила,щоу Європейськогосоюзу більшезагроз,ніжвикликів,передає УННз посиланнямнапрес-службуЄвропейськоїслужбизовнішніхсправ.

Могерінізазначила,що їйприємнопочатипоїздкизамежіЄвропейськогоСоюзуз Ізраїлю.

"ЦемояпершапоїздказамежіЄвропейськогоСоюзуі єпричинадляцього:не тількидружба,якаіснуєміжІзраїлемта ЄвропейськимСоюзом,атакож тойфакт,що новеєвропейськекерівництво,новаЄврокомісіярозпочала своюроботу,якатриватиме5років,згасломщодоновогостарту",-зазначилавона.

За їїсловами,було бдобре матиновийстартівцій частинірегіону.

"РозраховуйтенаЄвропейськийСоюз,щобприйтидо цього новогостарту.У нас єзагрозиівиклики,більше загроз,ніжвикликівврегіоні.Цене тількивашізагрозиівиклики:вінтересахЄвропи такожі те,щобстабільність,безпекаімирбуливцій частинірегіону,і мипереконані,щоЄвропейськийсоюзможевідігравати важливурольу підтримцірішення",-додалаглавадипломатіїЄС.
.

Реклама

"Цеправда,що щеніколиситуаціявцьому регіоні небулабільшнебезпечною,як зараз,алеце також можепринестидеякі можливостізточкизорурегіональнихрамок.Іявважаю,щоЄвропейськийСоюзготовийпідтриматизусиллявцьому напрямку.Було бдобре,якбимивсі змоглизнизитинапругу,насловахіна землі",-заявилавона.

За їїсловами, те, щовідбувається,і те,щосталосявЄрусалиміминулого тижня,дужетурбує,як і те,щоє труднощівпросуванніпрямихпереговорівпіслядосягнутихвКаїрівсерпнідомовленостей про припиненнявогню.

"Європейськийсоюззавждибудезаохочуватипряміпереговори",-зазначилавона,додавши,що це стосується нетількипалестинського питання,а йвідносин зарабськимисусідами.

РанішеглаваМЗСНімеччиниФранк-ВальтерШтайнмаєртакожзаявив,щонаданиймоментжодна державане зможеподолатикризу самотужки.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...