Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Порушення на виборах 2014: стрільба у Волновасі і сутички в Києві

27 жовтня 2014, 07:35

В міліцію надійшло близько 600 звернень

Массовых и системных нарушений во время голосования в Украине не было, говорят наблюдатели. Однако не обошлось без эксцессов.

Председатель Комитета избирателей Украины Алексей Кошель самыми проблемными назвал мажоритарные округа №102, №217 и №220.

Киев и область

Реклама

В Киеве на 217-м округе задержали людей спортивной внешности, которые назвались "общественными стражами Оболони". Наблюдатели застали незнакомцев в серверной комнате ОИК, когда те возились у компьютеров.

В тренді
"Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном": гість – Михайло Саакашвілі

Масових ісистемнихпорушеньпід час голосуваннявУкраїніне було,кажутьспостерігачі.Однак необійшлосябезексцесів.

ГоловаКомітетувиборцівУкраїниОлексійКошельнайпроблемнішиминазвавмажоритарні округи№102,№217і№220.

Київ іобласть

У Києвіна 217-муокрузізатрималилюдейспортивноїзовнішності,якіназвалися"громадською вартоюОболоні".СпостерігачізасталинезнайомціввсервернійкімнатіОВК,коли тівовтузилисябіля комп'ютерів.

Вночі 27жовтня невідомізаблокувалиокружнувиборчукомісію№96у Вишгороді.Під час однієїіз сутичокміжневідомими,якізаблокуваливхіддо ОВКта правоохоронцями,розкрилисяящикизбюлетенями,документивипалипідноги.

Схід

Так,наодній з виборчихдільницьХарковазатримали чоловіказі зброєю.45-річнийхарків'янинзареєструвавсяякжурналістгазети"Споживачкомунальнихпослуг".Він нібитопід час голосуванняпомітивпорушення івикликавміліцію.Під часобшукуу ньогознайшлиавтоматідва магазинизпатронами.Пізнішевпідвалібудівлівиявилигранатуіз запалом.

Відразукількапорушеньбулозафіксованонаодній з виборчихдільницьу Дніпропетровськійобласті.Всепочалося зтого,щовящикдля голосуванняопустиликонтрольний листбезпечатки.Другестосуєтьсякількостібюлетенів- їх,стверджуютьспостерігачі, меншена136.У тойжечасголовакомісіїкаже,що волевиявленняпроходиловрамкахзакону.На 24-й виборчій дільницівурнидля голосуваннязап'ятьхвилин дозакриття дільниціневідомівилиличорнило.

У ЧервономуЛиманіДонецькоїобластівиборціне змоглипроголосуватиза партійнимисписками,такякчленикомісіїпомилковопроставиливбюлетеняхштамп"Вибув".

У містіВолновахаДонецькоїобласті 27жовтня постаномна 2.00недалековідмісцезнаходженняокружноївиборчоїкомісії№60почалисябойовідії,через щочлениокружноїкомісіїзмушенібулипризупинитироботу.

Центр

У Вінницькійобластізареєструвалирекордну кількістьбажаючихголосувати вдома:втрьохокругахбільше15 тисяччоловік.ВКМУкажуть,що такої кількостізаявне булозавсюісторію виборівістверджують- спостерігачіпростоне взмозівсіхобійти.

На Кіровоградщиніневідомімолодчикиспортивноїзовнішностізакидалиавтомобіль,вякомуїхалижурналістиі кандидативнароднідепутати.Нападскоїли,колиавторухалосявідоднієї ділянкидо іншого.Ніхто непостраждав.Правоохоронцівжевилучиливідеозкамерспостереженняі склалифотороботинападників.Прокуратуразаявила,щобудестежитизаходомрозслідування.

У Черкасахнамагалисяорганізуватитакзвану"карусель".Вночіправоохоронцізатрималиавтобусзсотнеюхлопців.Яквиявилося,їхвербувавчерезсоцмережіжительОдесидляпоїздоквіншірегіони,де вони повиннібуливкинутибюлетені.Обіцяливід200 до2000гривень,безкоштовнийпроїздта харчування.Всіхтакзванихтуристів іорганізаторівфальсифікаціїзатримали.

У містіУманьнаодномандатномувиборчомуокрузі№200голова,заступник ічленвиборчоїкомісіїзбюлетенямиіпротоколамийшли"грітися"вготельнийномер.

ПівденнаУкраїна

ЗайвібюлетенізнайшлинаспецділянкахвОдесі.Засловамиспостерігачів,такоїмасове завезеннябюлетеніввонизафіксуваливперше.

ВТатарбунарахОдеськоїобластікомісіяпорахувала,щоденьнародженняодногоз членівважливішевиборів іначаспризупинилаголосування,щобвідзначити.Післязакриття дільницьпредставникиорганізації "Опора"повідомилипро перешкоди,якічинятьЗМІ таспостерігачамчлени ОВКнаокрузі№135.

ЗахіднаУкраїна

ЛьвівськийКВУповідомляє,щоїхні спостерігачісталисвідкамирядувипадківприхованоїі відкритоїагітації,"чорногопіару"."У деякихокругахвиборці немоглизнайти себевспискахабонамагалисязабрати з собоюбюлетені.Щостосуєтьсяактивностівиборців,то,незважаючинапоказник- 65%,явкавиявилася набагатонижче,ніжнапрезидентськихвиборах",-повідомляєвиконавчийдиректорльвівськогоКВУСоломіяСаврук.

ВселищіМикулинці,щонаТернопільщині,члениДВКпобилиміліціонера,якийнамагавсязабезпечити збереженнявиборчоїдокументації.Зараз ОлександрМорганперебуває в лікарніналікуванні тазавиявлену стійкістьотримавдостроковекапітанськезвання.

ВМВСповідомляють,що всьогонавиборчих дільницяхзафіксовано4 випадкисмерті.Такожповідомляєтьсяпро51 випадкупідкупувиборців,68фактахрозповсюдженняагітаційнихматеріалів,33 випадкахпошкодженнябюлетенів,22-розповсюдженнянеправдивихвідомостейінадходження20повідомленьпрозамінування.

Всі подробиці в спецтемі Фальсифікації виборів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...