Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Новий закон уточнив списки тих, кому потрібно заповнювати е-декларації

5 січня 2017, 11:13

Директорам шкіл та керівникам лікарень тепер не доведеться проходити процедуру е-декларування

У списку тих, хто повинен подавати е-декларації,

У списку тих, хто повинен подавати е-декларації,

Директоризагальноосвітніхсередніхшкілзвільненівідзобов'язаннязаповнюватиелектроннідеклараціїпро доходи.Про цейдетьсявприкінцевих положенняхзакону"Про Вищу радуправосуддя",який набрав чинності5 січня,передає "Українська правда".

Згідно з новим законом,нормапро обов'язковезаповненняелектроннихдеклараційне поширюєтьсянапосадовихосібустановіорганізацій,що здійснюютьосновнудіяльністьвсферісоціальногообслуговуваннянаселення,соціальноїтапрофесійноїреабілітаціїінвалідівідітей-інвалідів,соціального захистуветераніввійнитаучасниківспецопераціїнаДонбасі.

Такожзвільненівіделектронногодекларуваннякерівникизакладів охорони здоров'я,крімкерівниківустановохорони здоров'яцентрального,обласного,районного,міського(містобласногозначення,містКиєватаСевастополя)рівня.

Реклама

Крімтого,скасовано необхідністьзаповнюватиелектроннідеклараційдлякерівниківзакладів освіти(крімкерівниківвузівіїхніх заступників),науки(крімпрезидентаНаціональноїакадеміїнаукУкраїнитанаціональнихгалузевихакадемійнаук,першихвіце-президентів,віце-президентівіголовнихвченихсекретарівНАНУінаціональнихгалузевихакадемійнаук,іншихчленівпрезидіїНАНУтапрезидійнаціональнихгалузевихакадемійнаук).

Звільнені від обов'язкузаповнюватиелектроннідеклараціїтакожікерівникизакладівкультури,мистецтв,відновленняізбереженнянаціональноїпам'яті,фізичноїкультури,спортуінаціонально-патріотичноговиховання.

В тренді
Київський Безпековий форум започатковує новий формат онлайн-дискусій

Нагадаємо, закон бувприйнятийВерховною Радою 21грудня2016року.

Передбачається,щоВища радаправосуддяскладається з21члена,зяких10-вибираєз'їздсуддів,по2-призначаєпрезидент,ВерховнаРада,з'їздадвокатів,всеукраїнськаконференціяпрокурорівіз'їздпредставниківюридичнихвищихнавчальнихзакладівтанауковихустанов.

ПрицьомуглаваВерховногосудуУкраїнивходитьдо складуРадиза посадою.Відповідно до закону,рішеннярадиможутьбутиоскарженітількивВерховномусуді.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...