Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Особливий статус" Донбасу не подобається багатьом українцям, але це необхідно зробити – Кваснєвський

12 вересня 2015, 20:27

Екс-президент Польщі підтримує децентралізацію в Україні

Олександр Кваснєвський. Фото: з архіву

Олександр Кваснєвський. Фото: з архіву

Україні потрібнадецентралізаціяне тількичерез їїдемократичнихамбіцій,але йчерез масштабкраїни, заявивколишній президентПольщі Олександр Квасьнєвський.

"Якщо ви хочете бутидемократичною державою- треба децентралізувати... Якщо ви хочетеефективновести управліннякраїною -потрібнопровести децентралізацію...Децентралізації- так.Дуже добре, щовона почалася, требадоводити це дологічного кінця.Децентралізація -цегромадянське суспільство, якев Україні розвинененабагато більшеРосіїчи Білорусі",- сказав він.

Кваснєвськийдодав, щоособливості, передбаченіпроектом КонституціїдляДонецької та Луганської областей,ємалоприємнимидлячастини українців, протенеобхідними.

Реклама

"Ми дуже добрезнаємо,що децентралізаціяі особливийстатусдвох областей- це складоваМінськихугод.Швидше, це єдинийреалістичнийшляхдо вирішення проблеми.Децентралізаціятаким чиномнесе ризик, що в майбутньомуКиїв небудеконтролювати ціобласті.Але, подивимосянасередньостроковийсценарій, колиУкраїна розвиваєтьсядемократично, з хорошоюекономікою,з громадянським суспільством- тодіу виборцівнаДонбасібудеальтернатива: прийнятиавторитарну модель,нав'язувануз Москви,абоцю демократичнумодель", -сказав він.

В тренді
Зеленський назвав найнеприємніший момент на посту президента

Екс-президент Польщітакож порадивУкраїніпідходитикритичнодо використанняякпольської, так і іншихмоделейдецентралізації, оскільки вонирозроблялися підспецифічні умови.

Нагадаємо, що 31серпня Верховна Радаприйняла в першому читанніпроект змін до КонституціїУкраїни в частинідецентралізації.Це викликалокривавізаворушенняпід будівлеюВРі розбіжності всамому парламенті.Трифракції коаліціївідмовилися підтримуватипреждложенниезміни до Основного законучерез надаванітамповноваженняДонбасу ійоготак званий "особливий статус".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...