Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Піонтковський: в Кремлі зріє ідея переоформити президентство Путіна

22 серпня 2016, 06:50

За словами історика, при нинішній економічній ситуації влада РФ не зможе протягнути ще два роки

УРосіїпадаютьжиттєвийрівень,середнізарплатиірівеньспоживання.Таку думкувисловивросійськийісторикіпубліцистАндрійПіонтковськийвінтерв'ю Sotnik-TV.

"Всецезнижуєтьсядужешвидкимитемпами.Цебудь-якастатистикапоказує.Путіномікане працює.Вонане працюєдавноіїїпідтримувалидва апаратиштучногодихання:цешаленіцінинанафтуідешевікредитиЗаходу.Нітого,нііншогонемає,інайближчим часомне передбачається",-зазначиввін.

Узв'язкузцимісторикприпустив,щовРосіїможутьпройтидостроковіпрезидентськівибори,наякихпрезидентРФВолодимирПутінбуде"коронований".

"Щедварокизакликами "витамтримайтеся" не протягнути.Зрієтакаідеяпроскочитизараз,переоформитиПутінапісляпарламентськихвиборів,атамвжетраване рости.Тамвжелюдинабудепомазананадовічнецарствоіпідтримуватиїїможнабудебудь-якимиметодами",-заявивПіонтковський.

Вінпідкреслив,щооб'єктивніекономічнічинникиговорятьпро дострокові виборивРосії.ДругимваріантомвиходудлявладиПіонтковськийназваврізкезагостренняназовнішньомуфронті,яке"закриєтематикувиборів".

ЧерговівиборипрезидентаРосіїмають відбутисяв2018 році.Відповідно до КонституціїРФ,главадержавибудеобранийнашестирічнийтермін.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...