Підозра Омеляну і про що говорив Порошенко на Форумі YES: головні новини тижня

15 вересня 2018, 12:09

А тим часом Курт Волкер зробив пару гучних заяв і приїхав в Україну


Порошенко на Форумі YES. Фото

Порошенко на Форумі YES. Фото

Звітний тижденьзапам'ятавсянесподіваноюпідозроюНАБУмініструінфраструктуриВолодимируОмелянувнезаконномузбагаченні,атакожвКиєвістартувалавелика подіяЯлтинськаєвропейськастратегія(ФорумYES),депрезидентПетроПорошенковиступавпередвідомимиіноземцями.

Підозра Омеляну

13 вересня НАБУ повідомило про підозру Омеляну. Детективамвдалосявстановити,щойоговитратизначноперевищувалийогодоходи,атакожміністрвносивнедостовірніданіве-декларацію.Такожчиновникнавмисне невнісінформаціюпро позашляховикBMW X5,відзначаютьантикорупціонери.

Реклама

В свою чергу сам міністр відреагував на підозру НАБУ, відзначивши,щоне вважаєінкримінованійомузлочинисерйозними,ізаявив,щойомуне соромнозатакедивитисявочіукраїнцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Врезультаті14вересня відбулосясудовезасіданнящодо обрання запобіжного заходудляміністра.Вартовідзначити,щопрокурориспочатку не планувалийогоарешт,апросилисудвизначитизаставувп'ять мільйонівгривень.Однаксудприйнявіншерішення:ОмелянапогодилисявіддатинапорукимініструСпортуІгорюЖдановуінародномудепутатуФедоруБендюженку.Детальніше,якпроходилозасіданнясуду,можнадізнатися в онлайн-трансляції сайту "Сегодня".

Рішення суду РФ по Сущенку

ВерховнийсудРосіїпідтвердивзаконність"вироку"українськомуполітв'язнюРомануСущенку,згідно з якимвінповиненвідбуватинезаконне12-річне покараннявросійській в'язниці.НапопереднєрішенняМосковськогоміськогосудузахистукраїнцяподалаапеляцію,протеВерховнийсудРФвідхиливїївповномуобсязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

УсвоючергуправозахисникМаркФейгінзаявив,щоСущенко погодився попросити Путіна про помилування.У тойжечасвінуточнив,щоукраїнецьідалівідмовляєтьсявизнаватипровинувзлочині, якиййомуінкримінуютьросіяни,атакожсталовідомопро планивЄвропейськомусудіз правлюдини.

УсвоючергупрезидентУкраїниПетроПорошенкожорстковідреагувавнарішенняпоСущенку,заявивши,щов Росії все ще процвітають методи 1937 року.Усвоючергувіце-спікерВерховноїРадиІринаГеращенкозаявила,щотеоретичноостаточнийвироквідкриваєшляхдо процедурипомилуванняіпередачіРоманаУкраїні.

Виступ Порошенка на Форумі YES

УКиєвістартувалаЯлтинськаконференція,наякійглавадержавипочавсвоєвиступизуспіхівУкраїни.Вінзазначив,щона3,6%зрісВВПу другомукварталі,скорочено дефіцитдержбюджету,іцепід часвійни.СпіввідношеннядержавногоборгудоВВПв 2016 роцібулобільше86%,зараз-63%.Аза підсумкамипершогопівріччякапітальніінвестиціїзрослина26,5%.

Реклама

Також,говорячипро те,чи загрожуєУкраїнідефолт,президентзазначив,щоУкраїну чекаютьпіковівиплати за державним боргомв 2019 році,протеподоланняекономічної кризиіефективнаекономічнаполітикадозволятькраїнізберегтифінансовустабільність.Віннагадав,щодержборгУкраїниз2007 по 2010рік збільшивсяна26 млрддоларів,аз2010 по 2014рік зрісщемайжена20 млрддоларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Такожвінторкнувся темивтручанняу вибори,якаблизькаііноземцям.Порошенкозаявив,щов Україні знають про плани Кремля на президентські і парламентські вибори.Засловамиглавидержави,розвідкамаєданіпро використанняМосквоюпроросійськихполітсиліполітиків,алевідмовивсяназиватиконкретніімена.

"Сутьвсьогоцьогоможнавизначитиоднимсловосполученням-цезагрозареваншу,загрозаревізіїєвропейськоїстратегії,поверненняУкраїнивімперськестійло",-говориввін.

Крім того, Порошенко дав пораду Путіну, щоробитизпоставкамиросійськогогазувЄвропу.Главаукраїнської державиозвучивнайкращийваріантдляКремля.

Візит Волкера в Україну

СпецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкер13вересняприлетівдо Києваіз Порошенком обговорив ситуацію на Донбасі.Однакмовайшлане тількипро війну,а йпро армію,енергетичноїбезпекикраїни.

Крімтого14 вересняамериканськийдипломатпровівзакритузустрічзкерівництвомВерховноїРади-вінзустрівсязглавоюукраїнськогопарламентуілідерамифракцій.ЗасловамиодногозучасниківзустрічілідераРадикальноїпартіїОлегаЛяшка,обговорювалипландійповідновленнютериторіальноїцілісностіісвітувУкраїні.Зокремамовайшлапро миротворчу місію,про питаннярозмінування,соцзахистуігуманітарнудопомогужителямДонбасу.Такожобговорювализагальнустратегіювпитаннібудівництва"Північногопотоку-2".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Відзначимо,щонапередодніпоїздкидо КиєваВолкерзробивпаруважливихзаявпоУкраїні.Так наприклад, він жорстоко оцінив "вибори" бойовиків на Донбасі.Вінвважаєїхнелегітимнимиісказав,щовонипорушуютьлогіку"мінськогопроцесу".

Такождипломат,говорячипро війнунаДонбасі,чіткороз'яснивситуаціюне Україна прийшла в Росію – це росіяни знаходяться на українській території.Вінтакожзазначив,щоросійськасторонане готовадо врегулюванняситуаціїнасходіУкраїни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти