Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Популярність Макрона знизилася ще більше – опитування

16 грудня 2018, 13:34

За останній місяць рейтинг Макрона знизився на 4%

Фото з офіційної сторінки президента в

Фото з офіційної сторінки президента в

Більше половинижителівФранції,котрі дивилисязверненняпрезидентаЕммануеляМакрона10грудня, не повірили, щоурядзвернетьсядобільшсоціальноорієнтованої політики , незважаючинаобіцянкипро підвищеннямінімальнихзарплатіпро відмовувідподатківнапаливо.Зопитаних57%назвалийогопромовунепереконливою.Крімтого,69%вважають,щовлада не почневестибільшсоціально-орієнтовануполітику.

Так, популярність Макрона продовжує знижуватися незважаючи на його поступки протестуючому народу.

Як повідомляє BFMTV, про це свідчать результати опитування Ifop.

Лише 23% опитаних задоволені політикою французького президента. Повідомляється, що протягом місяця рейтинг Макрона знизився на 4%. Разом з тим рівень невдоволення роботою президента виріс протягом місяця з 73% до 76%.

Всього за останній рік популярність Еммануеля Макрона серед населення знизилася на 27 процентних пунктів.

Трохи кращі справи у прем'єр-міністра Едуара Філіпа: рівень задоволеності його роботою знизився на три пункти і на даний момент складає 31%
.

Реклама

Також 10 грудня Макрон оголосиву Франціїнадзвичайний стан"МихочемодомогтисяФранції,деєгідність,робота,Франції,денашідітижилибкращенас",-підкресливвін.Дляцього,за його словами,потрібноприділитивелику увагусередньої та вищої освіти,"щобвонимогливільножитиіпрацювати".

В тренді
Мінські домовленості себе вичерпали: Київ готує нову угоду по Донбасу

Утомужвиступіпрезидентзасудивактинасильства, здійсненідемонстрантамищодоспівробітниківполіціїпід часпротестів"жовтих жилетів"Нагадаємо,щовсуботу,15 грудня,акціїпротестівпротипідвищенняціннапаливопоновилися.Щеоднієюжертвоюпротестів"жовтихжилетів"ставчоловік,якийзагинуввДТПнафранко-бельгійському кордоні.Кількістьзагиблихсередучасниківпротесту"жовтихжилетів"зросладовосьми.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...