Прем'єр Угорщини зробив неприємну заяву щодо вступу України в ЄС і НАТО

29 липня 2018, 10:57

Україна потрібна Росії як буферна зона з НАТО, а українці не згодні з цим, зазначив Орбан

Віктор Орбан. Фото: AFP

Віктор Орбан. Фото: AFP

Прем'єр-міністрУгорщиниВікторОрбанупевнений,щопрагнення України в НАТО і ЄС нереалістичні, аРосіянамагаєтьсяповернутиукраїнцівпідсвій вплив.

Про цеповідомляєрумунськеагентствоAgepress.

Зайогословами,Росіянамагаєтьсястворюватинавколосебебуфернізонизарахуноксвоїхсусідів,наприкладУкраїни,щобвіддалитивідсебекордонівНАТО.

Реклама

"Українці ясно і прямо заявили, що вони не хочуть бути частиною цієї буферної зони, вони хочуть наблизитися до ЄС, НАТО і вони хочуть побудувати сучасну Україну. Я не вірю в реалістичність прагнень українців приєднатися до ЄС або НАТО", -заявив Орбан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Угорськийпрем'єрупевнений,щоМоскванамагаєтьсяповернутиУкраїнувсферусвоговпливу.

В тренді
Єрмак і міністр оборони Німеччини обговорили Донбас: подробиці зустрічі в Берліні

Крімтоговінвважає,щоЄвропапроводитьщодоРосії"примітивну"політику,кажучипрощо йде відросіянзагрозудлякраїнЄС,зокремаПольщі,країнБалтії.Орбанпідкреслив,щобільшістькраїнвсежне відчуваютьз бокуРФнебезпеки,як,наприклад,Угорщина,Словаччина,Чехія.

Нагадаємо,всерединілипня відбувсясамітНАТО,вякому бралаучастьіУкраїна. Підсумкова декларація саміту, яку підписали все 29 країн-членів Альянсу, виявиласядляУкраїнибільшніжуспішною.ДокументНАТО нетількивизнавперспективучленстваУкраїни,посилаючисьнарішенняБухарестськогосаміту,алеізакликавРосіювивестисвоївійськаіприпинитиокупацію.Правда,нашаспірантськийстатусвжодному з79пунктівдеклараціїзгадкитакіне знайшов.

Реклама

Вартовідзначити,щораніше,щевзимку,засіданнякомісіїУкраїна-НАТО,якеповиннобуловідбутися14або 15лютого2018року під часзустрічіміністрівоборонивсіхкраїн-членівАльянсу,було заблоковано Угорщиною, яка застосувала право вето.

В той же час в НАТО відмежувались від конфлікту Угорщини і України. Альянсне можевплинутинапозиціюУгорщини,оскількиза правиламинавітьоднакраїна-членНАТОможеблокуватибудь-яке питання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти