Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Путін може повторити долю Януковича: західний експерт вказав на "український сценарій" в Росії

13 травня 2018, 09:35

Кремль проводить жорстку репресивну політику проти своїх громадян, які можуть в якийсь момент покарати Путіна


Путін навіть в Росії може догратися

Путін навіть в Росії може догратися

В Росії існує йморність повстання народу проти президента Володимира Путіна, оскількиросійськавладасталавостаннірокибільшрепресивною,іцеможе"підірвати"народіспонукатидоМайдануза українським сценарієм.

Таку думкувисловиввінтерв'ю"Апострофу"відомийамериканськийписьменник,журналістіпубліцист,фахівець зРосіїіСРСР,старшийнауковийспівробітникHudson InstituteіШколиперспективнихміжнароднихдослідженьприУніверситетіДжонсаХопкінса у ВашингтоніДевід Саттер.

"Ми не знаємо, наскільки довговічний цей режим (Путіна). Як ми пам'ятаємо, Янукович теж багатьом здавався довічним лідером України. І він був "знятий" в ході народного повстання. Що може статися в Росії, ми не знаємо, але "український" варіант не можна виключати. І якщо буде нове керівництво, якому не потрібно буде постійно обманювати населення, є всі можливості для зміни зовнішньої політики", -сказав експерт.

Реклама

Сеттерзазначив,щопісляМайданувКиєвіКремльв жодному разі нехочедопуститиподібноговРосії.

"Росія дійсно стала значно більш репресивної протягом останніх років, після Майдану. Тому що вони бачили в Києві те, що не хотіли б побачити в Москві. Тому в багатьох областях внутрішня політика стала більш репресивною. І це може тривати, безумовно. Найголовніша загроза для стабільності системи (влади Путіна – ред.) – це невдоволення населення в зв'язку з беззаконням. Щось може статися, тому що ми пам'ятаємо, як все почалося в Україні: побили студентів на Майдані, жорстко побили, і населення відреагувало", - підкреслив він.

Американськийекспертвважає,щоможенастатимоментвРосії,колинаселеннюнабриднеівонобільше незахочехотітижитивтакихумовах,адже тамнемаємеханізмувирішеннясуперечоківстановленнясправедливостівсистемі,якаіснуєвРосії.

ЯкрозповідавросійськийполітологАндрійПіонтковський, олігархам Путіна не потрібна війна з УкраїноюівінвказавназагостренняситуаціївКремлі.Зайогословами,російськаелітанезадоволенаситуацією,вякузагнавїхПутін,іхочевиходуРФзДонбасу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...