Рассмуссен намір підняти український оборонний сектор до рівня НАТО

5 вересня 2014, 02:42

При цьому він зазначив, що потрібно покращувати можливості спільної співпраці

Рассмуссен: Ми будемо піднімати

Рассмуссен: Ми будемо піднімати

ГенсекНАТОАндерсФогРасмуссензаявляє,щоврамкахспівпраціУкраїнита Альянсупланує розвитокоборонногосекторакраїни до рівняПівнічноатлантичногоальянсу імодернізаціяЗбройнихсилУкраїни.

"Українці,українськіполітичніелітиповиннівирішити,яким чиномрозвиватиподальші відносини зНАТО",-сказаввінза підсумками засіданнякомісіїУкраїна-НАТОвчетвервНьюпорті(Уельс).

Прицьомувінзазначив,що потрібнопокращуватиможливостіспільної співпраці.

"Ось чомумизвертаємотаку увагунареформування та модернізаціюукраїнськихЗбройнихсил,будеморозроблятисектороборони,будемозбільшуватийого до рівняНАТО",-підкресливА.Ф.Расмуссен.

Міжтим,ПрезидентУкраїниПетроПорошенкозаявляє,що країни-члени НАТОможутьпоставитиУкраїнунадвосторонній основівисокоточну зброю.

"Фактичнокожнакраїнаконстатуваларезультатнашихдвосторонніхконсультаційщодо допомогиУкраїні.Впершучергу, цестосується допомогиу військово-технічномуспівробітництві,причому,якнелетальною,такілетальноюзброєю,включаючивисокоточну зброю",-сказаввінза підсумками засіданнякомісіїУкраїна-НАТОвчетвервНьюпорті(Уельс).

В тренді
Єрмак і міністр оборони Німеччини обговорили Донбас: подробиці зустрічі в Берліні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти