Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Радник Порошенка запропонував прибрати з Кабміну "другий уряд"

7 листопада 2014, 12:28

Йдеться не лише про скорочення кількості міністерств і парламентських комітетів, а й відповідних секретаріатів і апаратів цих структур

Радник президента Микола Томенко

Радник президента Микола Томенко / Фото: Сергій Ніколаєв

Одним із надзвичайно важливихзавдань, якенеобхіднозакріпитивтексті угоди,єоптимізаціясистеми державноїуправлінської моделі.

Про цеповідомиврадникпрезидентаМиколаТоменкоза результатами черговоїзустрічіпредставниківпартійщодо погодження проектукоаліційної угоди.

"Мовайде нетількипро скороченнякількостіміністерствіпарламентськихкомітетів,айвідповіднихсекретаріатівіапаратівцихструктур",-зауваживТоменко.

Віннагадав,що у ВерховнійРаді єтакзванііменнікомітети,якіформувалисяпід конкретнихполітиків,а непідвідповідніповноваження."Водночастреба незабути,щоу насдієякмінімумдваКабінетуМіністрів.Так,СекретаріатКабінетуМіністрів,фактично,за кількістю, впливуіповноваженьєсвоєрідним "другимУрядом",-сказаввін.

"Неможевкраїнібути двохурядів,а томурадикальнаоптимізація іапаратуКабінетуМіністрів-такожнагальназадача,якій требазакріпитивкоаліційній угоді",-підсумувавТоменко.

Яквідомо,переговорипо коаліційній угодііформуваннюмайбутньої більшостітриватизавтра.

Реклама

В тренді
"Велике інтерв'ю з Тиграном Мартиросяном": гість – Арсеній Яценюк

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...