Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Спецпредставник ОБСЄ з України Хайді Тальявіні подала у відставку

6 червня 2015, 15:21

Про таке рішення дипломата пишуть швейцарські ЗМІ

Хайді Тальявіні. Фото: AFP

Хайді Тальявіні. Фото: AFP

Спеціальний представникголови ОБСЄвУкраїні, посолХайді Тальявіні"далі невиконуватиме свіймандат",про причини відставкиінформації немає, повідомляютьшвейцарськіЗМІ.

"Федеральнийдепартаментзакордонних справ(DFA) підтвердиву п'ятницю ввечеріповідомленняінформаційнеагентствоSDA, озвученешвейцарськимтелебаченням.Тальявініхочеприпинити свою діяльністьна постуспецпреданайближчим часом.Однак причинаботочногочасувідставкиEDAне уточнив", – повідомляєsrf.ch.

Разом з тим,за даними Російської газети,дипломатичне відомствопідтвердилофактвідходуТальявінішвейцарському телеканалуSDAбезбудь-яких коментарів.Конкретнихтермінів неназивалося.

Довідка.У червні2014Тальявінібула призначенаспеціальним представником зУкраїнитодішнімголови ОБСЄДідьєБуркхальтером.

У січні2015мандатнапосередницьку місіюбув підтвердженийчинним головоюорганізаціїсербськимміністром закордонних справІвіцеюДачичем.Експерти відзначають, що вона єоднимз небагатьохдипломатів,якілегкоможуть говоритиз усімасторонамиконфліктувУкраїні.

РанішеТальявініпрацювалаособистим представникомглавиОБСЄнаКавказі, очолюваласпостережну місіювГрузії, керувалакомісією з розслідуванняпричинзбройного конфлікту в ПівденнійОсетії.Наминулих президентських виборахвУкраїнібула керівникомнаглядової місіїОБСЄ.

Дипломатволодієвісьмомаіноземними мовами.У конфліктнихзонахзавжди намагаєтьсязнайтиконтактз місцевим населенням.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...