Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В АП подумують над створенням служби, яка буде стежити за витратами чиновників

12 жовтня 2014, 09:27

Важливим є прийняття пакету антикорупційних законів

 

Парламент повинен прийняти

  Парламент повинен прийняти

Вкрайважливо,щоб українськийпарламентприйнявостаточнопакетантикорупційнихзаконів,якийпередбачає створенняАнтикорупційногобюро,контрольнаддоходамиівитратами чиновників,атакож розкриттяінформаціїпро їхвласностіікінцевихвигодонабувачівюридичнихосіб.Про цезаявивкерівникГоловногодепартаментугуманітарноїполітикиАдміністраціїПрезидентаУкраїниЮрійРубанвефіріБТБ, передає УНН .

"Мовайде нетількипро створенняАнтикорупційногобюро,а йспеціальної служби,якабудестежити за витратамичиновників,іпро прозорийРеєстрмайновихправнанерухомість.Про те,що ми нарештіприйшли до того,щовжедавноусвідомилив усьомуцивілізованомусвіті.До того,що прибутокбудь-якого підприємстваотримуєне простокомпанія,аконкретна особа,у якої єім'ята прізвище.Дужеважливо,щоб усімбув відомийкінцевийбенефіціар",-сказавРубан.

"Тількипридотриманнівсіх цих умовможнабуде зрозуміти,щокомуналежить,хто і якплатитьподатки,механізмиухиленнявід податків ітакдалі.Томуясподіваюся,що тисксуспільства ірішучістьвладисприятимуть тому,щобприйняти цізакони.Цебудедужепотужнимсигналомдо реформ,яківжезадекларувавпрезидент",-підсумувавРубан.

В тренді
"Рік війни Зеленського": "Свобода слова Савіка Шустера" (повне відео)

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...