В "Блоці Порошенка" не виключають, що до коаліції можуть входити депутатські групи

7 листопада 2014, 00:13

У той же час, за словами В. Ковальчука, до складу коаліції не будуть прийняті депутати, які голосували за "ганебні закони 16 січня"

Віталій Ковальчук. Фото: klichko.org

Віталій Ковальчук. Фото: klichko.org

Учасникипереговорівпоствореннюпарламентськоїкоаліціїведуть дискусіюпро те,щочленамикоаліції можутьстатиідепутатськігрупи,повідомивкандидату народнідепутативід партії"БлокПетраПорошенка" ВіталійКовальчук.

"Мивказали,щочленамимайбутньої коаліціїповиннібутидепутатськіфракції.Інасьогоднівжепроводимодискусію,щочленамикоаліції можутьбутидепутатськігрупи",-сказаввінвефірі5-гоканалувчетвер.

У тойжечас, засловамиВ. Ковальчука,до складукоаліції небудуть прийнятідепутати, які голосувализа "ганебнізакони16 січня".

Щодотерміну підготовкикоаліційної угодипредставник "БлокуПетраПорошенка"спрогнозував:"Сьогодні ми невиключаємо,що принаймнідо кінця наступного тижнямизможемовийтинаостаточнийтексткоаліційноїугоди".

За його словами,спочаткуможебути узгодженийтексттакогоугоди,апотім,післятого,якдепутатирозпочнутьздійснювати своїповноваження,можебути створенакоаліція.

В цей часпереговорипро створеннякоаліціїведутьпартії"БлокПетраПорошенка","Народнийфронт","Об'єднання "Самопоміч",РадикальнапартіяОлегаЛяшка
. Планується, щовсуботу, 8 листопада,до цього процесуприєднаєтьсяВО "Батьківщина".

В тренді
Експерт пояснив, чому Україна сама повинна чинити опір агресії Росії

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти