Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В "Блоці Порошенко" розраховують на фракцію як мінімум в 130 нардепів

29 жовтня 2014, 23:59

За словами Гройсмана, "вона буде найбільша"

Володимир Гройсман. Фото з архіву "

Володимир Гройсман. Фото з архіву "

У партії "БлокПетраПорошенко"розраховуютьсформуватифракціювпарламентіновогоскликанняу складі130народнихдепутатів,заявляєкандидатвнароднідепутативід цієїполітсили,віце-прем'єрВолодимирГройсман.

"Сьогодні, запопередніми розрахунками,якієв ЦВК,мирозраховуємоотриматифракціюне менше,ніжз 130народнихдепутатів.Вонабуденайбільша",-заявиввінвефірітелеканалу"Інтер" у середуввечері.

В.Гройсмантакожпідкреслив,що "БлокПорошенко" отримавнамільйонголосіввиборцівбільше,ніж будь-якаіншаполітичнапартія.

Віннагадав,що коаліційнаугода "БлокуПорошенко"булавпонеділокпереданапартнерамі у вівторокопублікована.

В.Гройсманзазначив,щоще незнайомий зтекстомкоаліційноїугоди, запропонованої"Народнимфронтом"."Але що б небулонаписано,мипідготувалипроектугодидлядискусіїзнашимипотенційнимипартнерами.Кожен можевисловити своє бачення",-уклаввін.

Ранішев "БлоціПетраПорошенко"розповіли,когобачатьвкоаліції.

ПозачерговіпарламентськівиборивУкраїні,що відбулися 26жовтня,пройшлиза змішаною системою- відповідно до закону,по 225народнихдепутатівповиннібулиобиратисяза партійнимисписками івмажоритарнихокругах.

За партійнимиспискаминацихвиборахбудуть обрані225депутатів,ікожназ партій,що подолали5%-нийбар'єр,отримаєкількістьмандатів,пропорційнунабраній кількостіголосів.

За мажоритарноюскладовоюбудеобрано небільше 198депутатів,оскількивибори непроводилисявзагальнійскладностів 27-миокругах:в 12-ти -натимчасовоокупованійтериторії Кримуів 15-ти -взоніпроведення антитерористичноїоперації (9округіввДонецькійі6-вЛуганськійобласті).

ЦВКповиннавстановити офіційнірезультативиборівнапідставіоригіналівпротоколівокружнихвиборчихкомісійвпаперовомувиглядіз мокримипечаткамине пізніше 10листопада.

Реклама

В тренді
Київський Безпековий форум започатковує новий формат онлайн-дискусій

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...