Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Генштабі розповіли, як будуть комплектувати армію

16 жовтня 2016, 08:53

Українську армію будуть комплектувати за змішаним принципом

Віктор Муженко. Фото: zhitomir.info

Віктор Муженко. Фото: zhitomir.info

АрміяУкраїнибудекомплектуватисяза змішаним принципом:складатиметьсязстроковиківтаконтрактників,заявивначальникГенеральногоштабуЗбройнихсилУкраїниВікторМуженко,передає 5 канал.

"Минасьогоднішнійденьведемо мовупрозмішанийпринципкомплектування.Унасєяквійськовослужбовцістроковоїслужби,таківійськовослужбовціслужбиза контрактом.Співвідношеннянасьогодні-із загальної кількостілише10відсотківстроковиків.Імибудемопродовжуватитакийпринципкомплектування,томущонамнеобхідно,втомучислі,здійснюватипідготовкурезерву,якийпринеобхідностібудепоповнюватинашіпідрозділи,доукомплектовуватитівійськовічастини,якібудутьвестибойовідії",-підкресливвін.

Вінтакожзазначив,щоплануєтьсязбільшеннятермінупідготовкидлявійськовослужбовців-строковиківздвохмісяцівдотрьох.Дляконтрактниківбудедвамісяці.

Реклама

Якповідомлялося,всуботупрезидентПетроПорошенкозаявив,щозкінцяжовтня українськаарміябуде контрактною.

В тренді
У Зеленського назвали дату обміну полоненими

"Багато політиківнамобіцялипротягом15роківперехіднаконтрактнуармію.Япідкреслюю,щозкінцяжовтня українськаарміястаєконтрактною,добровольчою.Унаснемаєнідезертирів,нітих,хтовідмовляєтьсяслужити",-сказавпрезидент.

Уп'ятницюміністроборониСтепанПолторакзаявив,щопіслядемобілізаціїостанньоїчергивзоніАТОзалишатьсятількивійськовослужбовціза контрактом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...