Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Україні запускають Бюро протидії гібридній війні

19 грудня 2015, 18:15

Відомство буде навчати українців протидії основним загрозам гібридної війни

В Україні запускають Бюро протидії гібридній вій

В Україні запускають Бюро протидії гібридній вій

В УкраїнізапускаютьБюропротидіїгібридноївійні,якебуденавчатиукраїнських громадянпротидіїїї основнимзагрозам.Про це заявив одиніз координаторівБюро, директор Центрусуспільних відносинЄвген Магда.

"Ми розуміємо, що протистояннягібридноївійні-завдання не тільки держави, але йекспертного середовища.Спираючись насвої знання та навички,будемо прагнутинавчитипротидіїосновнимзагрозамгібридноївійнине тількигромадян України, а йкраїн ЄС,які відчуваютьна собіреальні загрозиКремля", -зазначив він.

За словамиМагди, головна метабюро- створитиопіргібриднійвійніРосійської Федерації протиУкраїни, а такожїї поширеннюна Європу.Бюрозбирається допомагатиу виробленнідержавної політикиУкраїни у сфері протидіїтехнологіямгібридноївійни, сприяти створеннюзагальної стратегіїНАТО і ЄСщодо мінімізаціїїї впливу вЄвропі, виявлення ознакрозгортаннягібридноївійнина інших територіях.

Реклама

Наголошується, щокоординацію роботиБюробудездійснюватидиректор Фондунаціональних стратегійТарас Березовецьідиректор Центрусуспільних відносинЄвген Магда.

В тренді
Кожен українець може отримати запрошення в суд: про що нові законопроєкти

Нагадаємо, за словамигенеральногосекретаряНАТОЙенсаСтолтенберга,НАТО прийместратегіюз протидіїгібриднійвійні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...