Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Набули чинності закони про денонсацію низки угод з РФ

11 червня 2015, 01:00

11 червня набули чинності закони про денонсацію Україною низки угод з Росією у військовій сфері

Набули чинності закони про денонсацію низки угод з РФ. Фото: inpress.ua

Набули чинності закони про денонсацію низки угод з РФ. Фото: inpress.ua

Так, в силу вступили опубліковані в середу в парламентській газеті "Голос України" прийняті Верховною Радою 21 травня закони про денонсацію угод між урядами України та РФ про транзит територією країни російських військових формувань, що тимчасово перебувають на території Молдови, про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунках за них, про співробітництво у сфері військової розвідки та про співпрацю у військовій галузі, а також про денонсацію угоди між урядами двох країн про взаємну охорону секретної інформації.

Згідно законам, вони вступають в силу на наступний день після опублікування.

Як повідомлялося, Верховна Рада 21 липня прийняла закон, яким розірвала угоду між урядами України та РФ про співробітництво у військовій галузі, підписану 25 листопада 1995 у Сочі і ратифікована Верховною Радою 10 січня 2002 року.

Цей документ передбачав співробітництво України і РФ у військовій галузі, координацію зусиль і взаємодій для розвитку збройних сил двох країн на основі окремих угод за конкретними напрямами.

Згідно з ним, сторони сприяли розвитку систем зв'язку та автоматизованих систем управління, оповіщення і комунікацій.

Угода передбачала сприяння взаємному обміну технічної та ремонтною документацією на озброєння і військову техніку.

Реклама

Крім цього, згідно з документом, сторони здійснювали співробітництво в сфері міждержавних військових перевезень.

Угода також передбачала: сторони забезпечували військові частини своїх збройних сил телеграфного, фельд'єгерського та поштовим зв'язком по відповідних мереж збройних сил, а також через установи такого зв'язку відповідних відомств України та Росії.

Український парламент також денонсував угоду між урядами України і РФ про транзит територією країни російський військових формувань, тимчасово розташованих на території Молдови. Документ був підписаний 25 листопада 1995 року.

В тренді
Рада продовжила закон про особливий статус Донбасу

Рада також розірвала угоду між урядами України та РФ про співробітництво у військовій галузі, яка була підписана 25 листопада 1995 року в Сочі і ратифікована Верховною Радою 10 січня 2002 року

Ця угода передбачала співробітництво України і РФ у військовій галузі, координацію зусиль і взаємодій для розвитку збройних сил двох країн на основі окремих угод за конкретними напрямами.

Згідно з документом, сторони сприяли розвитку систем зв'язку та автоматизованих систем управління, оповіщення і комунікацій.

Угода передбачала сприяння взаємному обміну технічної та ремонтною документацією на озброєння і військову техніку.

Крім того, згідно з документом, сторони здійснювали співробітництво в сфері міждержавних військових перевезень.

Крім іншого, угода передбачала, що сторони забезпечували військові частини своїх збройних сил телеграфного, фельд'єгерського та поштовим зв'язком по відповідних мереж збройних сил, а також через установи такого зв'язку відповідних відомств України та Росії.

Крім цього, Верховна Рада денонсувала угоди між урядами України і РФ про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунків за них (було підписано 25 листопада 1995 року в Сочі, ратифікована Верховною Радою 12 вересня 2002), про співробітництво у сфері військової розвідки (підписана 26 серпня 1997 року, ратифікована 7 лютого 2002), а також розірвала угоду між урядами двох країн про взаємну охорону секретної інформації (підписано 2 грудня 2000 року, ратифікована 15 листопада 2001).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...