Яценюк обговорив з Меркель використання 500 млн євро для Донбасу

23 серпня 2014, 19:24

Глава уряду також обговорив з Федеральним канцлером Німеччини питання енергетичної безпеки

Прем'єр-міністрУкраїниАрсенійЯценюкзустрівсязфедеральнимканцлеромНімеччиниАнгелоюМеркель,якаприбулавУкраїнуз візитомнапередодніДнянезалежності.

Якповідомляєпрес-службаКабміну,главаурядуобговорив зфедеральнимканцлеромпитаннястабілізаціїситуаціїнаСходіУкраїниі відновленнятериторій,постраждалихвідкерованихРосієютерористів.

"АрсенійЯценюктаАнгелаМеркельнаголосили на важливостірішучоїконсолідованої відповідіЄвропейськогоСоюзунаросійську агресіюі спробиКремлядестабілізуватиполітичну таекономічнуситуаціювУкраїні",-сказановповідомленні.

Прем'єр-міністрУкраїнинаголосив на незворотностієвропейськоговиборуукраїнськогонароду івцьомуконтекстіпідтвердивважливістьратифікації ВерховноюРадою угодипро асоціацію зЄвропейськимСоюзомвжеу вересні.

"Мипогодилисянатехнічніконсультації з російськоюстороноюпоімплементаціїугодивчастині створеннязонивільноїторгівлі зЄС,алемине почуливід Росіїпереконливихаргументів щодобудь-якихнаслідківдляросійської економіки",-зазначивЯценюк.

Главауряду такожобговорив зФедеральнимканцлеромНімеччинипитанняенергетичноїбезпеки.

"ВУкраїнібудутьвітатиучастьнімецькихенергетичнихконцерніву розвиткуукраїнськоїенергетичноїінфраструктури",-підкресливпрем'єр-міністр.

АрсенійЯценюкпривітав рішеннянімецькогоурядупро виділеннядодаткових коштівнасоціальні потребилюдей,постраждалихвід дійкерованихРосієютерористів.

Прем'єр-міністрУкраїнитакожобговоривз АнгелоюМеркельпрактичніаспекти використанняанонсованоїсьогоднідопомогиУкраїніврозмірі500 млнєвро.

Нагадаємо,президент
Петро Порошенко за підсумками зустрічі з Меркельзаявив,щонадонорськійконференціївЄСбудуть надані500 млн.євроспеціального плануна відновленняінфраструктуриДонбасу.

В тренді
Ексрадник Путіна пояснив, як Україні відстояти суверенітет

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти