Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Закон про розмінування Донбасу: в США натякнули на нову допомогу Україні

7 листопада 2018, 11:05

Американські дипломати привітали перший крок парламенту з протимінної діяльності на сході України

Курт Волкер. Фото: GETTY

Курт Волкер. Фото: GETTY

ПрийняттязаосновуВерховною РадоюзаконупропротиміннудіяльністьвідкриєдляУкраїнидодатковуміжнароднупідтримку.Про ценаписавуTwitterспецпредставникСШАпоУкраїніКуртВолкер.

"Цей важливий закон може відкрити додаткову міжнародну підтримку для задоволення насущних потреб", - написав він
.

rtrtyy

УсвоючергупосольствоСШАвУкраїніпривіталоухвалення законопроектуз протимінноїдіяльностіРадоювпершомучитанні.

"Ми вітаємо з просуванням законодавства про протимінну діяльність. Україна на крок наблизилася до встановлення контролю над вирішенням цього гуманітарного пріоритету. Ми закликаємо Раду забезпечити відповідність закону міжнародним стандартам", – йдеться в повідомленні американців в Twitter.

rtrtt_02

Реклама

Яквідомо, 6 листопадаВерховнаРадаприйнялазаосновупроектзакону"ПропротиміннудіяльністьвУкраїні".Документомпропонуєтьсявизначитиправовуоснову,метуіпринципи,основніскладовівидівпротимінноїдіяльностівУкраїні.

  • Визначаєтьсяперелікоб'єктівісуб'єктівпротимінноїдіяльності,порядокїхстворення,організаційнітапроцедурніосновидіяльності;
  • джерелафінансуванняпротимінноїдіяльності;

  • порядокоблікуоператорівпротимінноїдіяльності,наданнядопомогипостраждалимособам(жертвам)відвибухонебезпечнихпредметів,визначеннястатусутериторійдляпотребпротимінноїдіяльності;

  • повноваженняінспекціїз контролюякостіпротимінноїдіяльностітасекретаріатуцентрупротиміннихоперацій;

  • пропонуєтьсявстановитивідповідальністьзапорушеннязаконодавствавяксуб'єктівпротимінноїдіяльності,такіфахівцівз розмінування.

Нагадаємо,вквітні,колинаДонбасібулащеАТО,керівникантитерористичноїопераціїМихайлоЗабродськийрозповідав,щорозмінування Донбасу триватиме від 10 до 20 років. Вінзазначив,щопочатийогобудеможливотількипісляповногоприпиненнябойовихдій.

УсвоючергуЖеневськийцентргуманітарногорозмінування(GICHD)іСтокгольмськийінститутсвіту(SIPRI)опублікувализвіт,якийговоритьпро те,щоУкраїна в лідерах за кількістю людей, що загинули від мін. Експертипідтверджуютьпрогнози,щорозмінуванняможезатягнутисяна20років,айоговартістьобійдетьсявмільйонидоларів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...