Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Пайєтт закликав українських силовиків бути обережними під час новорічних свят

19 грудня 2015, 16:29

Військові не повинні дати Росії приводу для відновлення бойових дій

Джеффрі Пайєтт. Фото: baltnews.lv

Джеффрі Пайєтт. Фото: baltnews.lv

Посол США вУкраїніДжеффрі Пайєттзакликавукраїнських силовиківпід час святкування Новогороку та Різдване датиРосійської Федераціїприводу длявідновлення бойовихдійнаДонбасі.

Як повідомляє в суботуМіністерство оборони Українинаофіційній сторінці вФейсбук, начальникГенерального штабу Збройних силУкраїни ВікторМуженкопровівпротокольну зустрічз директором департаментустратегії та політикикомандування ЗбройнихсилСША в ЄвропіДевідомАлвіном іпослом США вУкраїніДжеффрі Пайєттом.

"Коли обговоренняторкнулосяантитерористичної операції наДонбасіДжеффрі Пайєтт, зокрема,високо оцінив зусилляУкраїнищодо ефективногоприпинення вогнюна лінії зіткнення.Головне,за його словами,внайближчі дні- особливопід час святкування Новогороку та Різдва- допомогтиспеціальніймоніторинговій місіїОБСЄпростежити занайбільшгарячими точками, щобРосія не отрималаприводу длявідновлення бойовихдій", -сказанов повідомленніМіноборони України.

Реклама

У свою чергугенерал-майорДевідАлвінпідкреслив,що Україні потрібновибудовувати власнусистему підготовки, спираючись на власнийбойовий досвід іособливості власноїкраїни.СШАв цьому планіможутьлишедопомогти інадатинезалежну оцінкукінцевого результату.

У ході зустрічіМуженкоподякувавза підтримку, якуСШАнадають Україніна нивіреформуваннявійська.Він також висловивзацікавленість у залученнііноземних спеціалістів до розробкикерівних документіввнових для Українисферах діяльності.

У свою чергуАлвінпідкреслив,що Україні потрібновибудовувати власнусистему підготовки, спираючись на власнийбойовий досвід іособливості власноїкраїни."СШАв цьому планіможутьлишедопомогти інадатинезалежну оцінкукінцевого результату", – сказанов повідомленні.

Нагадаємо, що ранішеКонтактна групадомовилася проповне припинення вогнюпід час новорічних свят.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...