"Мерседес" зробив третій дубль у сезоні, Хемілтон виграв 1000-гонку в історії Формули-1

14 квітня 2019, 11:35

Новачок "Ред Булл" П'єр Гаслі продемонстрував найшвидше коло

Британський гонщик команди Формули-1 "Мерседес" Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Китаю. Британець виграв другий етап поспіль, здобувши 75-у перемогу в кар'єрі, і очолив загальний залік гонщиків. Другим до фінішу прийшов його партнер по команді Валттері Боттас, а трійку призерів замкнув Себастьян Феттель з "Феррарі".

До речі, пілоти "Мерседес" вперше з 1992 року оформили третій дубль у трьох стартових гонках сезону. З такими темпами конкурентам буде важко потягатися з ними за перемогу в чемпіонаті.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

@lewishamilton crosses the line to win #Race1000 . #F1 #Formula1 #ChineseGP #instasports #motorsport #LewisHamilton @mercedesamgf1

Публикация от FORMULA 1® (@f1)

Додаткове очко заробив автор кращого кола П'єр Гаслі з "Ред Булл", що фінішував шостим.

Відзначимо, що нагороду "Гонщик дня" отримав Олександр Албон з "Торо Россо". Під час третьої практики він розбив свій болід і змушений був стартувати з піт-лейн, але зумів увійти в топ-10 етапу в Китаї.