Donbass Open Cup повернувся додому: ХК "Донбас" у вирішальному матчі обіграв "Краковію"

8 вересня 2019, 21:34

Донецька команда пропустила на турнірі всього одну шайбу

/ Фото: ХК "Донбас"

У Дружківці завершився передсезонний турнір Donbass Open Cup-2019. У вирішальному матчі між собою зійшлися "Донбас" і польська "Краковія" – команди, які виграли дві стартові зустрічі, і підійшли до очного протистояння з рівною кількістю очок в турнірній таблиці. Раніше першокласники Донбасу отримали від хокеїстів ранці з подарунками.

Початок поєдинку був досить нервовим і важким для "Донбасу". Гості частіше загрожували воротам Степана Горячевських, але вразити їх так і не змогли. Після стримування стартового натиску суперника "Донбас" забив, причому зробив це двічі. Своїми шансами по черзі холоднокровно скористалися Євген Белухін і Віктор Захаров.

Деморалізувати суперника донецького клубу вдалося вже в другому періоді, коли Олександр Костиков зробив рахунок 3: 0 через півтори хвилини після перерви.

У третьому періоді "Донбас" вже міг дозволити собі грати акуратніше, адже обов'язковим завданням бігти вперед і забивати вже не було. В ігровому процесі виділилася яскрава бійка Володимира Романенка з Бартоломеєм Бухавським, яку, втім, обидва хокеїста завершили на ногах, не виявивши найсильнішого.

У другій половині заключного періоду "Краковія" все-таки розмочила рахунок. Той же Бухавський зупинив суху серію "Донбасу" на домашньому турнірі на позначці 170: 20. Відразу після цього гола Костиков зміг заробити штрафний кидок, але не переграв Мирослава Коприву. На останніх хвилинах поляки ризикнули, знявши воротаря, і отримали шайбу в порожні ворота від Філіпа Пангелова-Юлдашева.

Фінальна сирена зафіксувала підсумкову перемогу "Донбасу" над "Краковом" з рахунком 4: 1. Трофей Donbass Open Cup повернувся додому.

Офіційно: бій Ломаченко – Лопес перенесений через коронавірус

"Донбас" – "Краковія" – 4: 1 (2: 0, 1: 0, 1: 1)

Шайби: 1: 0 – Белухін (Костиков) – 12:35 2: 0 – Захаров (Ігнатенко, Яковлєв) – 17:00, 3: 0 – Костиков (Пуголовкін) – 21.35, 3: 1 – Бухавський (Джевєцкі ) – 50:20, 4: 1 – Пангелов-Юлдашев (Каменьков).

"Донбас": Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Романенко, Яковлєв – Ігнатенко, Каменьков – Пангелов-Юлдашев, Жовнір – Григор'єв; Лялька – Мазур – Коренчук, Рибчик – Захаров (К) – Нікіфоров, Пуголовкін – Белухін – Костиков, Разумов – Карпенко – Мостовий.

"Краковія": Коприва (Ковалувка); Бухавскій – Кручек (К), Ежек – Мушіол, Ромповскій – Гула, Домпковскій – Гоштила; Беперж – Гаер – Барта, Вачовец – Капіца – Микула, Джевєцкі – Домогава – Микула, Бринкус – Бринічка – Джюрджіа.

Зазначимо, нещодавно найкращий хокейний клуб України представив свій талісман. Маскотом ХК "Донбас" став птах щастя – снігур. Ім'я талісману дадуть вболівальники команди. Автору імені-переможця обіцяно ігровий светр хокейного клубу.

Раніше ми писали, що школа ХК "Донбас" поповнилася молодими новобранцями.