Збірна України програла Польщі на турнірі в Броварах

8 лютого 2019, 21:09

Українські хокеїсти пропустили від суперника п'ять шайб, а закинули одну

Українці двічі поступилися полякам

Українці двічі поступилися полякам / Фото: uhl.com.ua

Національна збірна України з хокею програла другий поспіль матч команді Польщі в рамках міжнародного товариського турніру в Броварах.

Уже в перші 6 хвилин матчу українці пропустили тричі і практично втратили шанси на успіх. Під кінець стартового ігрового відрізка поляки закинули і четверту шайбу, що змусило в перерві головного тренера збірної України Андрія Срюбка випустити Кирила Кучера замість Микити Гордюшина на воротарську позицію.

У другому періоді поляки закинули п'яту шайбу, на що українська команда відповіла лише в заключному ігровому відрізку голом Тимура Гриценка, який зіграв на добиванні після свого ж кидка.

Перемога Польщі з рахунком – 5: 1. Нагадаємо, що вчора збірна України програла полякам у серії післяматчевих булітів.

Останній матч на турнірі в Броварах збірна України зіграє в неділю, 10 лютого, проти команди Румунії.

Раніше ми писали, що легенди українського хокею провели майстер-клас для вихованців ДЮСШ. Тренерами виступили Сергій Варламов, Олександр Побєдоносцев, Костянтин Касянчук та Ігор Архипенко.