Максим Бурбак: "Народний фронт" не дозволить згорнути курс країни в НАТО і ЄС

9 квітня 2019, 15:51

Партія ніколи не прийме узурпації влади однією особою, заявив лідер фракції

Партія "Народний фронт" має чітку позицію щодо розвитку держави і не змінить її незалежно від результатів президентських виборів.

Реклама

Про це з трибуни парламенту заявив лідер фракції Максим Бурбак.

"Незалежно від результатів виборів президента України позиція" Народного фронту "незмінна. Ми ніколи не приймемо розворот з курсу на вступ до ЄС і НАТО, з курсу на державний статус української мови", – заявив він.

"Народний фронт" не прийме капітулянтські угоди з Путіним, в тому числі у вигляді "федералізації", відмови України від Криму або амністій ​​для терористів. Остаточне рішення про будь-які мирні угоди з Росією ухвалюватиме Верховна Рада. І тільки. Це вимога Конституції. Жоден президент не буде диктувати парламенту України. "Народний фронт" ніколи не прийме узурпації влади однією особою", – підкреслив керівник фракції.

"Це наші постійні червоні лінії впродовж багатьох років, які ми нікому не дозволимо перетнути", – підкреслив Бурбак.

Він зазначив, що війна на сході України триває, і дестабілізація всередині країни вигідна ворогу.

"Не забувайте, що реальна війна проти України триває. Концентрація російських військ на нашому кордоні залишається високою. Ворог чекає нашої дестабілізації. "Народний фронт" не допустить цього і буде боротися за Україну до повної перемоги", – сказав Бурбак.

Реклама

"Саме тому ми вимагаємо від кандидатів та політичних сил відповідальності і державних позицій. Вимагаємо від обох кандидатів серйозності і змістовної дискусії. Не плутайте вибори президента держави з розвагами і змаганням на рингу", – зазначив Максим Бурбак.

"Ми також звертаємося і до колег-депутатів – ваше робоче місце тут, а парламентська передвиборча кампанія ще не почалася. Тому повертайтеся і приєднуйтесь до роботи. Не відволікайтеся на популізм", – підкреслив керівник фракції "Народний фронт".

Нагадаємо, раніше Бурбак заявив, що "Народний фронт" завжди відстоює важливість співпраці України із західними партнерами.

Крім тогоБурбак звернувся до кандидатів у президенти і зазначив, що ті повинні бути стриманішими і не влаштовувати між собою "війну на знищення".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти