Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
26,96
30,47
УКР

"Записки українського самашедшого" Ліни Костенко і "Catch-22" Джозефа Хеллера

Володимир Ар’єв, народний депутат України

"Записки українського самашедшого" Ліни Костенко і "Catch-22" Джозефа Хеллера Пища для ума Володимир Ар’єв, народний депутат України

Я б радив почитати поезію Ліни Костенко, в тому числі "Берестечко", "Маруся Чурай" – це приклад високодуховної літератури, яка може дійсно чомусь навчити.

Духовне збагачення можливе тоді, коли ти можеш подивитися на себе зі сторони, зрозуміти, як країна виглядає насправді і куди рухатися. В цьому якнайкраще може допомогти книга "Записки українського самашедшого".

Зараз багато хто з українців відкриває для себе історію, і одна з її сторінок – історія Голодомору. Вона добре описана у "Жовтому князі" Василя Барки. Також варто почитати "Сад Гетсиманський" Івана Багряного. Це класика.

Крім того, хотів би порадити Курта Воннегута "Бійня номер п'ять, або Хрестовий похід дітей", це основи основ.

А для того, щоб розуміти, який існує інший підхід до Другої світової війни, інша точка зору, варто почитати "Catch-22" Джозефа Хеллера.

Щоб збагатитися духовно, найкраще допоможе Біблія, або Коран, або Тора… Відповідно до віри, яку сповідує людина – християнство, мусульманство, іудаїзм або інші релігії.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Вы сейчас просматриваете новость " "Записки українського самашедшого" Ліни Костенко і "Catch-22" Джозефа Хеллера". Другие Пища для ума смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...