Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Новости Сегодня
Сделать стартовой
27,16
30,85
УКР

Текстиль-контакт

Текстиль-контакт //smm.ollcdn.net/img/article/5474/35_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/5474/35_tn.jpg Купуй Українське

Синьо-жовта бірка з гаслом "Купуй Українське" в мережі магазинів Текстиль-Контакт говорить про те, що тканина має українське походження.

Шукайте таку бірку на тканинах для одягу, бавовняних та декоративних тканинах та підтримайте вітчизняних виробників.

ТЕКСТИЛЬ-КОНТАКТ – це найбільший національний оператор з продажу текстильної продукції. Основний напрямок діяльності – виробництво та оптово-роздрібний продаж тканин.

"Текстиль-Контакт" управляє власним виробництвом бавовняних і змішаних тканин, що випускаються на базі "ПО ТК-Донбас" (г. Донецьк, Україна). Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором всієї продукціі, що випускається підприємством.

Асортимент "Текстиль-Контакт"  налічує близько 20 тис. позицій  http://www.tk-textile.com.ua/catalog/

Власна торгівельна мережа оптово-роздрібних складів-магазинів працює під марками "ТКАНИНИ" і "КАШТАН" http://www.tk-textile.com.ua/regional/all/

Філії "Текстиль-Контакт" розташовані в основних регіональних центрах країни: в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Одесі, Рівному, Сімферополі, Харкові, Хмельницькому та Чернівцях.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...