Дмитро Данилін

Євро-2016 очима дитини: Протистояння двох фаворитів на золотий м’яч

мнения

7 Июля 2016, 20:07

Матч Уельс : Португалія заворожував, перш за все, протистоянням своїх лідерів – Гарета Бейла та Кріштіану Роналду. Два гравці мадридського Реалу змагалися за вихід у фінал. Та повернемося саме до команд і гри.  Португалія як завжди грала першим номером. Атаки особливо нічим не закінчувались, але португальці старалися тримати м’яч. Спроби ударів закінчувались не дуже добре, тому на хвилині тридцятій Уельс вирішив цим скористатися. Бейл почав знущатися з захисту Португалії. Він, правий півзахисник, зміщався у центр і бив по воротах. Команда, здавалося, що нарешті ожила і пішла в атаку. На жаль, перший тайм швидко закінчився, так не розпочавшись як гольовий футбол.

Другий тайм почався цікавіше. Незадовго від початку другого тайму капітан Португалії  Роналду  забив свій третій гол на Євро. Всі чекали перемоги Уельсу. За Португалію вболівали фанати Роналду, але навіть через це у моєму дворі ледь не сталася бійка. Щоправда, коли Уельс пішов в атаку, той же Роналду після контратаки ледь не забив. Добре, що Нані підкорегував удар капітана. Другий гол ледь не знищив шанси Уельсу. Тоді Португалія пішла забивати третій гол. Воротар валійців Хенессі врятував м’яч на лінії. Уельс останні хвилини проводив у штрафному майданчику суперника, але це ні до нічого не призвело. Що ж, тепер у Роналду може бути і кубок Європи.

Сумно за Уельс. Гравці одразу запланували все після групового етапу. Дехто навіть переніс весілля, бо пройшли до півфіналу. Звичайно, що для валійців це суперчемпіонат.  Вони показали рівень своєї команди. Довели, що цей Уельс не буде просто здаватися. Тільки уявіть, ніхто не плакав. Капітан Ешлі Вільямс зібрав команду, щось промовив, а тоді команда хоч і засмучена, але пішли у підтрибунне приміщення.

Особисто я вважаю, що Португалія пройшла до фіналу незаслужено. Це їхня перша перемога на Євро 2016. Та й взагалі, вони сумнівно його провели.  А от Уельс навпаки. Я вболівав за цю команду, і якщо передивитися всі їхні матчі, то це, можливо, ледь не найкраща команда на цьогорічному Євро. Та як сталося, так сталося. Тепер чекаємо на суперника Португалії у фіналі.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...