Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Новости Сегодня
Сделать стартовой
27
30,66
УКР

Олексій Геращенко

Економіст, викладач KMBS

Безкоштовне навчання основам економічних знань

мнение
Безкоштовне навчання основам економічних знань //smm.ollcdn.net/img/article/6481/20_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/6481/20_tn.jpg Олексій Геращенко

clipboard01_54_01_01

21 століття – час тектонічних зрушень, нових поділів світу, коли завтрашній день видається як ніколи раніше примарним.

Так само і економіка 21 сторіччя – це незвіданий постіндустріальний світ, в якому все ще живуть "індустріальні люди", народжені в 20 столітті.

В 21 столітті змінюється підхід до здобуття знань. Колись у минулому люди могли отримати професію на все життя. Тепер не можна бути впевненим, що твої навички та вміння не застаріють. За оцінками дослідників 7 із 10 найпопулярніших професій сьогодення ще не існували 10 років назад. Тож девіз нового часу – вчитися все життя.

Але ритм нашого життя не дозволяє просто взяти і сісти за парту на багато років. Тому люди шукають новітні альтернативи і рішення. Так проект масових онлайн-курсів Coursera дозволив 10 мільйонам людей долучитися до загальнодоступних знань.

Чи знаєте ви, що в Україні є свій онлайн-університет Prometheus?

І вже 14 вересня у ньому стартує мій загальнодоступний безкоштовний курс "Економіка для всіх". Ви можете долучитися до тисяч тих людей, що вже зареєструвалися на нього. Навчання проходитиму через інтернет – ви слухатимете лекції, ставитимете питання в форумі, читатимете додаткові матеріали, дивитиметесь фільми, отримуватимете завдання. А наприкінці зможете отримати диплом.

Про економіку простими словами. Про те, що чи чуємо і бачимо на власні очі – депозити, кредити, процентні ставки, валютний курс, ВВП, зарплати, пенсії, секрети економічного успіху і майбутнє економіки. Про економічний світ, в якому ми всі живемо.

Також як додаток до курсу матимете змогу почути відеолекції відомих українських економістів – Богдана Гаврилишина, Павла Шеремети, Євгена Пенцака.

Давайте вчитися разом. Реєструйтеся на курс тут:

http://courses.prometheus.org.ua/courses/NaUKMA/103/2015_T1/about

До зустрічі

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Источник:

Сегодня

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...