Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27,95
31,76
УКР

Владимир Прокопив

Заместитель городского председателя - секретарь Киеврады, депутат Киеврады VII - VIII созывов

Літній сезон-2018: локації для купання та відпочинку у Києві

мнение
Літній сезон-2018: локації для купання та відпочинку у Києві //smm8.ollcdn.net/img/article/11312/12_main_new.1523897337.jpg //smm2.ollcdn.net/img/article/11312/12_tn.1523897337.jpg Владимир Прокопив

З приходом тепла активізувалася підготовка до літнього сезону: комунальні служби вже почали працювати над забезпеченням якісного та комфортного відпочинку у столиці, зокрема, на прибережних зонах та парках.

Нові пляжі та зони відпочинку

Цього року почнуть працювати ще два нових пляжі – "Веселка" на Русанівській протоці і "Галерний" на Галерній затоці. Крім того, з’явиться ще два місця масового відпочинку біля води – "Верхня" (Оболонський район, вул. Прирічна) та "Міська" " (Пуща-водиця, 4 лінія, ставок "Міський"). Купатися там не можна буде, але можна влаштувати барбекю з друзями біля водойми. Загалом у Києві функціонуватиме 13 пляжів та 17 зон відпочинку біля води:

Дніпровський район: 9 пляжів – "Молодіжний", "Венеція", "Передмостна Слобідка", "Золотий", "Дитячий", "Райдуга", "Тельбін", "Центральний", "Веселка" та 4 зони відпочинку – "Довбичка", "Лісова", "Русанівська коса", "Березняки";

Оболонський район: 2 пляжі – "Вербний", "Пуща-Водиця" та 5 зон відпочинку – "Верхня", "Наталка", "Редьчина", "Біла", "Міська";

Деснянський район: пляж "Чорторий" та 2 зони відпочинку – "Троєщина", "Алмазна";

Голосіївський район: пляж "Галерний";

Дарницький район: 2 зони відпочинку – "Осокорки", "Сонячна";

Святошинський район: зона відпочинку – "Святошин";

Подільський район: 2 зони відпочинку – "Голуба", "Синьоозерна";

Солом'янський район: зона відпочинку – "Совська балка".

30652619_969713396513429_1914880704718569472_n

Чисті пляжі

Початок купального сезону очікується 23-27 травня. КП "Плесо" вже зараз проводяться підготовчі роботи для комфортного відпочинку киян на воді. Зокрема, обстежується підводна частина пляжів, очищується дно акваторії.

Цього року проведемо сучасний моніторинг якості води згідно Директиви Європейського союзу 2006/7/ЕС. Основною вимогою Директиви є впровадження оновлених стандартів ІЗО 7899 та ‎180 9308 та оперативного моніторингу маркерів бактеріального забруднення та санітарних профайлів для кожного пляжу. Простіше кажучи – купатися буде безпечніше, адже сучасні стандарти допоможуть мінімізувати ризики інфекційних захворювань серед відпочиваючих.

З рослинністю у Дніпрі боротимуться два "плаваючі танки" – шведська машина-амфібія Truxor та американська Mobitrac. Очерет, рогоза, різноманітна водна рослинність після прочісування ними прибережних зон не виживає.

Благоустрій

У цьому році буде проведений капітальний ремонт та оновлення існуючих елементів благоустрою пляжів та зон відпочинку: "Венеція", "Вербне", "Березняки", "Галерна", "Святошино", "Осокорки", "Молодіжна", "Синьоозерна", "Троєщина", "Чорторий", "Сонячна". На цих та інших об’єктах будуть встановлені контейнери та урни для сміття, лежаки, кабінки для перевдягання, питні фонтанчики тощо. Крім того, всі пляжі будуть у повній мірі забезпечені комфортними громадськими вбиральнями (біотуалетами, модульними туалетами), в тому числі адаптованими для потреб людей з інвалідністю.

Для маломобільних груп населення на трьох пляжах – "Дитячий", "Золотий" та "Пуща-Водиця" функціонуватимуть крісла-амфібії, а спеціально підготовлений персонал забезпечить таким людям зручні умови відпочинку.

Пляжний патруль

На всіх пляжах будуть встановлені рятувальні пости. Їх буде 23. За безпекою киян протягом купального сезону стежитимуть спеціально підготовлені лайфгарди-рятувальники. Всі вони пройшли ретельний відбір та мають професійну підготовку: 52 години навчання у інструкторів всесвітньої організації червоного хреста та практиків міжнародних організацій лайфгардінга.

До речі, всі бажаючі, за умови необхідних навичок, можуть теж стати частиною Пляжного патруля. В рамках навчального курсу, 3 дні майбутнім лайфгардам і лайфсеверам викладатимуть фахівці ISLA – Міжнародної Асоціації Лайфсейвінгу (Каліфорнія, США). Анкету можна подати тут: http://beachpatrol.kiev.ua/

Індикатор чистоти київських пляжів – авторитетна міжнародна нагорода "Блакитний прапор", яку у минулому році отримали три столичних комунальних пляжі – "Дитячий", "Золотий" та "Пуща-Водиця". Екологічний сертифікат видається найкращим пляжам Європи, Карибських островів, Нової Зеландії, Канади, Африки. Цьогоріч маємо 7 претендентів на "Блакитний прапор", серед яких "Веселка", "Венеція", "Галерна" та "Молодіжна". Звісно, змагатися з білосніжними пляжами Карибів ми не можемо, але робимо все, щоби кияни мали можливість комфортного та доступного відпочинку біля води.

Источник:

Сегодня

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...