Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27
30,66
УКР

Олег Скрипка

Музыкант, вокалист, лидер группы "ВВ", основатель Международного фестиваля "Країна мрій"

"U-KRAINA": або Україна – це ти

мнение
"U-KRAINA": або Україна – це ти //smm.ollcdn.net/img/article/7448/57_main.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/7448/57_tn.jpg Олег Скрипка

З нагоди 25-ої річниці незалежності хотілося зробити особливий музичний дарунок Україні та українцям, які пишаються своєю країною. Так з’явилася пісня "Україна". Вона народжувалася довго і непросто. Музику та слова до неї писали разом з Євгеном Гапоном – фронтменом гурту Nokturnal Mortum.

Ми намагалися укласти в "Україну" власні переживання і очікування. Але життя в нашій країні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром…

Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці  ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це – алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени – хлопчаки для биття. Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми. Це відчуття надало нове звучання пісні "УКРАЇНА", глибші слова та виразніші музичні відтінки. І "Україна" народилася такою, якою її, нарешті, побачив світ.

Наш проект підтримав і відомий у світі український художник Олег Шупляк, який зробив відеоряд на пісню "УКРАЇНА" на основі картин-ілюзій у техніці "Двовзори".

Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Аби світла та героїчна Україна постала перед усіма нами. Адже Україна – це кожен із нас. Україна – це ти. Саме цей меседж ми вкладаємо у назву нашого спільного проекту – "U-KRAINA". Ця пісня – дарунок українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює із нею власну долю та майбутнє, готовий відповідати за цей вибір.

Серед митців, які підтримали наш проект – відомий український художник Олег Шупляк, який зробив відео-ряд на пісню "УКРАЇНА". Він отримав визнання в Україні і світі як автор картин-ілюзій в техніці "Двовзори", де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж або жанрову сцену.

Читайте самые важные и интересные новости на наших страницах Facebook, Twitter, Telegram

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...