Блоги
Вікторія Столяренко

ТОП-7 книжок, які допоможуть повірити у власні сили

Вікторія Столяренко

Керівник видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля»

Перші теплі весняні дні завжди спонукають до оновлення та зростання. Пошук нових можливостей та прагнення до самовдосконалення активно стимулюють людей до розвитку й зараз саме час діяти. Залишилось лише повірити у власні сили і в цьому допоможуть наступні сім книжок!

Майкл А. Кусумано і Девід Б. Йоффі "Стратегії геніїв"

Реклама

____06

Чи цікаво вам дізнатися як стають видатними стратегами? Біл Ґейтс, Енді Ґроув і Стів Джобс були першими "бізнес-зірками" в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником — на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології — виробництві мікропроцесорів. Ця книжка — путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.

Малколм Гладуелл "Спалах! Сила несвідомих думок"

Реклама

.jpg_36

Виявляється, на те, аби прийняти важливе рішення, вистачить усього лише кількох секунд — інтуїція та побіжний погляд на ситуацію допомагають нам безпомилково знайти правильний вихід.

Американський соціолог та журналіст Малколм Гладуелл, опрацювавши низку психологічних досліджень, дійшов висновку, що здатність нашого мозку приймати блискавичні рішення відіграла важливу роль у процесі еволюції, а в сучасному світі вона є рушійною силою усіх успішних людей. У своїй книзі "Спалах! Сила несвідомих думок", наводячи численні приклади, він розповідає, як, використовуючи силу несвідомих думок, з першого погляду оцінити бізнес-партнера, підписати вигідний контракт чи обрати супутника на все життя.

Реклама

Філ Барден "Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати"

__22

Ця праця, передусім, — про наше сприйняття і приховані важелі, які використовують маркетологи, аби вплинути на нього й змусити клієнта купувати. Прочитавши її, ви знайдете відповіді на питання, які раніше, можливо, ніколи б не спали на вам думку, як от: який колір упаковки підсвідомо повідомляє, що продукт низькокалорійний?

Книга "Код зламано, або Наука про те, що змушує купувати" ґрунтується на новітніх дослідженнях з нейробіології, біхевіористської економіки, когнітивної та соціальної психології, а також на десятках ефективних кейсів, які були використані на практиці. Ця книга для покупців, які прагнуть уникнути маніпулювання, а також для маркетологів, підприємців, дизайнерів та психологів, які хочуть вплинути на вибір покупців.

Річард Докінз "Егоїстичний ген"

__23

"Егоїстичний ген" — перша і водночас визначна книжка Річарда Докінза, що досі залишається найвідомішою його працею і навіть через 40 років інтригує та не втрачає своєї актуальності. "Ми є машинами для виживання — самохідними роботами, що сліпо запрограмовані на збереження егоїстичних молекул, відомих як гени", — саме так проголошує автор.

У чому ж полягає "егоїстичність" генів? Чому вчений так безжально висловлюється про людей? Які погляди відстоює? Річард Докінз наполягає на тому, що саме ген, а не особина є одиницею природного добору. Несподівано, чи не так? Але це ще не все. Альтруїзм автор пояснює не підсвідомим намагання зберегти вид, а саме егоїстичністю генів: вони вдаються до найвигіднішої стратегії, щоб залишити у вічності часточку себе.

Більше того, Докінз — той, хто вперше ввів поняття "мем", що є аналогом гена в живому організмі, але не на рівні біології, а на рівні культури. І якщо ми впевнені, що тільки залишивши потомство, продовжимо себе у вічності, то Докінз стверджує, що це геть не так: через кільканадцять поколінь від наших генів і сліду не буде, а от меми, створені нами, справді існуватимуть вічно.

Дік Свааб "Ми – це наш мозок"

_-___

Науково-популярна книга всесвітньо відомого нідерландського нейробіолога й одного з найавторитетніших у світі дослідників мозку є захоплюючою мандрівкою в цю справжню terra incognita людини. Нові наукові дослідження головного мозку людини зайвий раз доводять, як мало ми знаємо про найважливішу частину нашого організму і як багато дивовижних відкриттів чекає попереду.

Дік Свааб розбиває вщент основні постулати філософів, релігійних діячів та політичних пропагандистів, доводячи: людина, її характер, схильності, сексуальна орієнтація формуються ще в утробі матері під впливом генів та зовнішнього середовища і не можуть бути примусово змінені, виправлені, вилікувані пізніше, а "свобода волі" — такий само нонсенс, як і віра. Єдине, що керує людиною, — її мозок. Простежуючи людське життя від народження до смерті, Дік Свааб намагатиметься відповісти на непрості питання:

Чи здатна мати в період вагітності вплинути на майбутнє своєї дитини власною поведінкою і звичками, а дитина — на перебіг пологів?

У якому віці можна помітити статево обумовлені відмінності поведінки хлопчиків та дівчаток і що формує сексуальну орієнтацію?

Депресія, ожиріння, безсоння, анорексія — захворювання мозку?

Чим є агресія і звідки беруться злочинці?

Чому спорт — це вбивство, і чи буде світ кращим без релігії?

Чарлз Дахіґґ "Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі"

__24

Чарлз Дахіґґ – лауреат Пулітцерівської премії, написав книгу, яка більше року перебувала у списку бестселерів The New York Times та увійшла до рекомендованої літератури від Financial Times.

 Як звички впливають на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

Барбара Шер "Мрій правильно"

 ___21

Мріяти — не так просто, як здається на перший погляд. Аби ваші мрії не лишалися на стадії фантазії, яка зігріває серце уночі перед тим, як заснути, а стали справжнісінькою реальністю, Барбара Шер пропонує покрокову стратегію для втілення будь-яких бажань.

Книга "Мрій правильно" не має на меті зробити з вас супермена, її ціль значно важливіша — допомогти читачеві усвідомити власну унікальність та не боятися фантазувати, навіть якщо ваші мрії здаються нездійсненними.

Реклама на segodnya.ua Реклама
Реклама на segodnya.ua Реклама
Говорит президент Украины
Больше заявлений Зеленского
ВСУ: главное
Подробнее
Помощь во время войны
Больше новостей
Love is...💙💛
Путешествуй по Украине
В поиске трудоустройства
Найти работу!
⭐ Срачи прилетели
Больше скандалов
🔮 Предсказания & Гороскопы
Что еще говорят звезды?
ЗАПРАВКИ
Топливо сегодня
95+
95
ДТ
ГАЗ
56,99
56,27
52,53
26,03
57,49
54,99
52,49
25,98
58,05
57,62
50,77
27,78
59,00
57,00
51,90
26,23
59,09
57,88
55,09
27,59
61,88
59,41
55,49
27,54
61,99
59,99
55,99
27,97
61,99
59,99
55,99
27,98
62,99
60,99
56,99
27,98
-
53,05
49,77
25,56
Выбор украинцев 🚘
Какие новые легковые авто покупали в июне
1
Toyota Toyota
456
2
Renault Renault
327
3
Volkswagen Volkswagen
263
4
Hyundai Hyundai
172
5
Skoda Skoda
168
6
Mitsubishi Mitsubishi
162
7
BMW BMW
120
8
Nissan Nissan
102
9
Mercedes Mercedes
94
10
Ford Ford
87
Подробнее

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять