Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
28,03
31,95
УКР

Володимир Тищенко

Громадський активіст

Оболонь взяла Кличко в заручники, а у нього є чорний хід

мнение
Оболонь взяла Кличко в заручники, а у нього є чорний хід //smm2.ollcdn.net/img/article/7583/7_main.jpg //smm1.ollcdn.net/img/article/7583/7_tn.jpg Володимир Тищенко

Сьогодні на сесію Київської міської ради прийшла розлючена громада Оболоні, яка вже втомилася чути, що буцімто ніякого будівництва ТРЦ на станції метро "Героїв Дніпра" не відбувається. Не дивлячись на те, що Кличко як мантру повторює ці слова з 15 вересня, скандальне будівництво йде повним ходом. Протягом останнього місяця ледве не щодня там працюють бурові установки та заливаються бетоном палі під майбутній ТРЦ.

Після того як депутат Київради Прохор Антоненко попросив Віталія Кличка надати слово громаді, мер сказав: "Я ще раз хочу наголосити, що у нас багато представників, і якщо ми зараз будемо…, це питання вирішується. Я ще раз наголосив, без початку свого слова, і це стосується громади, зараз проходять роботи по укріпленню станції і гідроізоляції, тому що вона зараз майже відкрита. Ніяких, ніяких робіт без погодження з громадою стосовно будівництва центра не буде відбуватись".

Після цих слів у кулуарах Київради розлючена громада почала скаженіти від люті і вимагала надати слово їхньому представнику. 

1111_01

На вимогу представника громади, негайно зупинити руйнацію стратегічного об’єкта Віталій Кличко відповів: "Я даю протокольне доручення профільній комісії з містобудування та архітектури та проектування це питання вивчити і винести відповідне рішення".

Оскільки мер вже неодноразово годував оболонців подібними історіями про комісії, громада вирішила не випускати його з сесійної зали, поки він не дасть розпорядження зупинити скандальне будівництво, яке загрожує життю людей. Перекривши обидва виходи, які ведуть в кулуари з сесійної зали, громада до закінчення сесії чатувала мера, однак той так і не вийшов. 

2222_01

Очевидно, що міський голова, щоб не потрапляти на очі розлюченій громаді, вийшов через чорний хід.

На громадських слуханнях 29 вересня, понад 400 мешканців Оболоні проголосували за припинення скандального ТРЦ. Однак забудова продовжується, а Кличко користується чорним ходом. Сьогодні це його врятувало від зайвих питань. Але хотілось би дізнатись, чи кожного разу, коли будуть виникати складні питання, наш мер буде бігати городами?  

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...