Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
27,9
31,67
УКР

4 березня о 8-00 на телеканалі "Перший діловий" стартує проект "Росія обирає Президента"

Росія - найбільша держава світу - обирає Президента. Перший діловий долучається до висвітлення російських виборів.

4 березня о 8-00 на телеканалі "Перший діловий" стартує проект "Росія обирає Президента" //smm7.ollcdn.net/img/article/2906/97_main.jpg //smm8.ollcdn.net/img/article/2906/97_tn.jpg Пресс-релизы Росія - найбільша держава світу - обирає Президента. Перший діловий долучається до висвітлення російських виборів.

З моменту відкриття виборчих дільниць ведучі із авторитетними гостями будуть стежити за перебігом голосування, аналізувати виборчу кампанію, очікувати результатів та розповідати про ключові події. У ці дні разом із нами будуть українські та російські політики, економісти, політологи та політтехнологи, дипломати, керівники компаній, які співпрацюють із Росією.

Поговоримо про підсумки і, безумовно, зупинимося на перспективах політичних та економічних відносин України з Російською Федерацією із новим Президентом.

До Вашої уваги найоперативніші дані – у випусках новин щогодини, прямі включення з Москви та регіонів.

Стежте за подіями разом із нами. Не пропустіть головного.

Одночасно телемарафон "Росія обирає Президента" будуть дивитися не лише в Україні та Росії, а також у країнах СНД, Європи та Канаді.

Вы сейчас просматриваете новость " 4 березня о 8-00 на телеканалі "Перший діловий" стартує проект "Росія обирає Президента"". Другие Пресс-релизы компаний и мероприятий смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...