Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь
Сделать стартовой
28,17
32,18
УКР

Интервью с Олегом Синюткой, Председателем Львовской областной госадминистрации

22 марта 2018 года, в 12.00, в пресс-центре "Сегодня", состоялось  интервью с Олегом Синюткой, Председателем Львовской областной госадминистрации, лауреатом XXII общенациональной премии "Человек года-2017". Номинация - "Региональный лидер года".

Интервью с Олегом Синюткой, Председателем Львовской областной госадминистрации //smm7.ollcdn.net/img/article/11615/68_main.jpg //smm8.ollcdn.net/img/article/11615/68_tn.jpg Онлайн-конференции 22 марта 2018 года, в 12.00, в пресс-центре "Сегодня", состоялось  интервью с Олегом Синюткой, Председателем Львовской областной госадминистрации, лауреатом XXII общенациональной премии "Человек года-2017". Номинация - "Региональный лидер года".

- Олег, Вы стали лауреатом национальной премии "Человек года — 2017". Что для Вас значит эта номинация?

- Для мене це є визнанням Львівщини, бо всі речі, які я презентую, зроблені десятками і тисячами  людей кожного дня, виходячи з їх патріотичної позиції. 


- Как Вам удается совмещать общественно-социальную, политическую активность?

- Якщо поєднувати ці речі стає складно, то я завжди відповідаю так: потрібно взяти листочок паперу, ручку і написати заяву на звільнення.


- Какими достижениями на должности главы администрации Вы гордитесь?

- Найголовнішим є те, що нам вдалося об’єднати людей, бо завжди була подібна складність, коли обласна адміністрація боролася з обласною радою, ті в свою чергу з бізнесом, в це все замішані громадські організації, воїни АТО. Коли в нас виникають запитання, які потрібно вирішити, то збираються представники влади, громадських організацій, і починаємо спільно вирішувати. І завдяки цьому нам вдалося стати лідером в будівництві українських доріг. Загалом за два роки в Україні збудували 3 тисячі кілометрів доріг, з яких 1100 на Львівщині. За минулий 2017рік в регіоні відкрили 84 нові виробничі потужності та забезпечили 8 тисяч робочих місць, інвестували декілька мільярдів гривень в розвиток інфраструктури, відкрили 8 нових шкіл. Але потрібно розуміти, що завжди можна зробити краще, ніж було зроблено минулого року. 

- С помощью чего получилось добиться подобного объединения?

В даний момент у нас є 9 політичних партій, які представлені в обласній раді. Але робота була побудована таким чином, що коли мова йде про потреби рідного краю, то політичні амбіції  відходять на другий план. Це фактор дає можливість об'єднатися заради конкретних  речей.


-С какими сложностями сталкиваетесь и как решаете?

- Все дуже просто, потрібно раніше приходити на роботу і пізніше з неї йти, а впродовж робочого дня намагатися добре виконувати свою роботу.


- Каким должен быть современный глава администрации?

- Я думаю, що в кожній області є своя специфіка, своя ментальність, але повинні бути речі, які мають бути притаманними для кожного – чесність, відданість своїй роботі і мати бажання в найкоротший термін зробити максимальну кількість хороших речей.

- Насколько эффективно Вы взаимодействуете с общественностью?

- В мене є дуже просте правило, якщо люди приходять до стін обласної адміністрації і хочуть мати бесіду з керівником, то вони  завжди це отримують. В цій ситуації є добрим прикладом Президент України, котрий завжди знаходить час відповісти на потреби в спілкуванні голови обласної адміністрації. Ще важливим є взаєморозуміння з громадським середовищем, такої активної, цілеспрямованої і, водночас, прискіпливої громадськості, які на Львівщині, не може похвалитися жодна область в Україні. Комусь це не подобається, бо вони задають запитання, комусь недискомфортно, бо вони ставлять свої вимоги, але це є люди, які частинку свого вільного часу присвячують громадським речам. І важливо сьогодні те, що вони не зв’язані матеріальними речами, а хочуть, щоб не загубилися цінності Майдану.


- Считаете ли себя открытым для идей, проектов, встреч? Общаетесь ли с горожанами в соцсетях?

- Я є в Фейсбуці і регулярно отримую дописи, які мені допомагають в роботі, але потрібно відмітити, що та кількість людей, які користуються соціальними мережами не відображають тих людей, в яких є справді проблеми. Ми створили службу 112, і будь-яка заява, з якою людина звернулася в цю службу знімається з контролю в двох випадках: якщо людина підтверджує, що її запит був вирішений, і якщо перший заступник ОДА це підтверджує.
 - К
акие цели ставите на 2018 год?

- У нас все буде набагато краще, ніж в 2018 році. Люди звикають до успіху, і те, що вчора було досягненням сьогодні вважається нормою. І якщо зробиш хоча б крок назад, то це буде вважатися поразкою. Межі досконалості немає. Мені дуже подобається, що у Львові вже говорять не просто про ремонт вулиць чи утеплення будинків, а стоїть задача про те, як буде виглядати місто в 2020 чи 2025 роках. Дуже важливо бачити перспективу. За розбитими вулицями креативного міста ніхто не побачить. Відремонтувати вулиці не є складним, просто потрібно добре виконувати свою щоденну роботу, а побачити, відчути і бути завтра лідером це є те, до чого ми повинні згуртувати людей, бо потенціал Львівщини є колосальним.


 - Как вы считаете, женщин или мужчин в политике и на руководящих постах в государственных структурах должно быть больше?

- Це дуже часто не подобається, але керівник департаменту, чи заступник голови не є чоловіком чи жінкою, він є посадовцем відповідного рівня. Я б не переносив фізіологічні особливості на роботу.

- Как Вы оцениваете реформу децентрализации: плюсы и минусы?

- Глобальної альтернативи децентралізації немає. Президент не тільки кошти віддав на місця, але й повноваження під ці кошти. І сьогодні питання лише в тому, щоб були лідери громад, які хочуть їх використати на потребу регіону.

- Какие инвестиционные проекты рассматриваете для развития города? 

- У нас в адміністрації створений відділ супроводу інвестиційних проектів. На сьогодні ми супроводжуємо 502 інвестиційні проекти.  Великі та маленькі, але кожен з них є надзвичайно важливим для Львівщини, бо відкриття їх допомагає зберегти українську родину, і люди не їдуть на заробітки.

- Львовщина одной из первой в Украине начала аудит земельных участков. Можете рассказать об этом подробнее?

У нас довгий час триває глобальна дискусія стосовно власності прав на землю в регіоні. І на превеликий жаль, ті люди, які на сьогодні де-факто користуються землею, як приватною, створюють загальну думку, що ринок землі не повинен існувати. Я завжди казав про те, що всі процеси повинні бути абсолютно прозорими і це ринок повинен існувати. Але є обмеження, які я буду відстоювати: власниками землі можуть бути тільки фізичні особи – українці, і повинне бути обмеження стосовне кількості володіння землею. Для цього ми повинні розуміти, яка земля у нас є, хто її використовує по факту юридично і тому ми започаткували земельний аудит. Після нього буде чітко зрозуміло, що в нас є, і як це використовувати. Аграрний сектор Львівщини на сьогодні є найбільш динамічним, і наш проект "500 фермерських господарств" зробив великий поштовх до амбіцій.

 

Вы сейчас просматриваете новость " Интервью с Олегом Синюткой, Председателем Львовской областной госадминистрации". Другие Онлайн конференции смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Орфографическая ошибка в тексте:
Послать сообщение об ошибке автору?
Сообщение должно содержать не более 250 символов
Выделите некорректный текст мышкой
Спасибо! Сообщение отправлено.
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...