Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

Видео-интервью с Натальей Пирак, "Арт-завод Платформа"

15 февраля 2016, 11:00

15 февраля 2016 года, в 11.00, в пресс-центре «Сегодня Мультимедиа», состоялось видео-интервью с Наталией Пирак,  маркетинг-менеджером «Арт- завода Платформа». Основатель и инвестор «Арт- завода Платформа» - Офер Керцнер, обладатель специальной премии «Человек года - 2015» в номинации «Самый лучший креативный инвестор во времена кризиса».

ДОВІДКА:

Офер Керцнер -  почесний консул України в Єрусалимі, один з найуспішніших ізраїльських бізнесменів, що працює в Україні в сфері нерухомості. Займається підприємницькою діяльністю на території України вже більше 18 років і являється власником девелоперської компанії City Capital Group. Зарекомендував себе як успішний бізнесмен, надійний партнер, новатор и підприємець.

Реалізувавши ряд успішних проектів нерухомості в Києві, він почав шукати розумне застосування промзони і вирішив створити на цьому місці перший найбільший креативний кластер в Києві.Концепція масштабного креативного простору була презентована в 2014 році. У проекту з’явилося ім’я – "Арт-завод Платформа".

 Місія проекту – розвивати в Києві кластер креативної економіки, втілювати в життя свіжі, сміливі і неординарні ідеї. Він впевнений: українці – носії величезного інтелектуального і творчого потенціалу. Але головна проблема в тому, що багато хто воліє його реалізовувати за межами країни. І є необхідність створити комфортне середовище для людей, які хочуть розвивати свої ідеї, не бажають нікуди виїжджати, хочуть приносити користь Україні.

Реклама

Щоб дати творчому класу дах над головою, була розроблена ідея найбільшого в Києві коворкінгу в рамках простору "Арт-завод Платформа". Його керуюча команда планує створити екосистему, побудовану на принципі "співпраця vs. суперництво". Простір Арт-завода Платформа — це територія розвитку творчості, fashion-індустрії, мистецтва та бізнесу. Тут створено майданчик для роботи провідних бізнес ініціатив, а також благодатне підґрунтя для виховання нового творчого и підприємливого покоління. Арт-завод Платформа забезпечує унікальне надихаюче середовище для IT стартапів, також тут реалізуються різноманітні освітні  проекти з місцевими та міжнародними партнерами, які розширюють можливості нового покоління професіоналів і підприємців. Ідеологи "антиофісного простору" впевнені, що малим бізнесам набагато легше розвиватися пліч-о-пліч, закриваючи дорогі компетенції іншими такими ж стартапами. В ідеалі екосистема не повинна потребувати зовнішніх ресурсів. Все необхідне, всі потрібні люди будуть невід’ємною частиною "творчої фабрики". Сьогодні такі простори стають територією майбутнього і їх соціальна значимість величезна. Перші коворкінги з’явилися в 2005 році. До кінці 2014 року близько 300 тисяч чоловік працювало в 6000 коворкінгів по всьому світу. Перше місце за кількістю просторів займають Сполучені Штати, за ними слідують Германія, Іспанія, Великобританія і Японія. Відкрите співтовариство людей з різними знаннями і професійними навичками – принципова відмінність коворкінгів від інших просторів для роботи. Резиденти коворкінгів стверджують, що обмін досвідом та ідеями підвищує продуктивність і допомагає в пошуках нетривіальних рішень робочих завдань, що в результаті веде до підвищення ролі креативного класу і технічної інтелігенції.

Креативний простір Арт-завод "Платформа" всього за рік став культовим місцем столиці. Тут проходять фестивалі вуличної їжі, майстер-класи і концерти, тому арт-завод люблять абсолютно всіе – художники, фотографи, музиканти, айтішники. На території створюється масштабний кластер зі сценою і коворкінгом під відкритим небом, лофт-баром та офісами з виходом на дах. Це повноцінне "місто в місті" з офісами, аутлетами, арт- галереями, шоу-румами молодих українських дизайнерів, ресторанами, концертними майданчиками і навіть басейном з хвилею для серфінгу.

Майданчик постійно розвивається і запроваджує якісно новий формат відпочинку. Це масштабний проект, що розкриває потенціал креативної економіки столиці.

Свои вопросы можно присылать по адресу press-studio@segodnya.ua


Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Loading...