Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

П'яте визначення заохочень по Національній акції від газети "Сегодня"

30 октября 2014, 11:47

31 жовтня, об 11.00, в пресс-студії "Сегодня Мультимедиа", відбулося п"яте визначення власників заохочувальних призів "Національної акції від газети Сегодня".

СПРАВКА:

Щодня, починаючи з  15.09.2014р . по  27.10.2014р . включно, на обкладинці газети "Сегодня", друкується Купон Акції з датою випуску газети. 

Учасники мають змогу вирізати з газети та збирати Купони з метою прийняти участь у визначенні власників Заохочень Акції.

Стати Учасником Акції можна в будь-який день проведення Акції.

Учасники  збирають Комплект з 5 (п'яти) Купонів з різними датами випуску газети,  заповнюють анкету Учасника та відправляють все разом за адресою: 03150, Київ, а/с 458, "Национальная акция от газети Сегодня".

Реклама

Анкета Учасника розміщується в газеті "Сегодня" разом з інформацією про Акцію (покроковий алгоритм участі, визначення власників заохочень Акції тощо) та вміщує поля для обов’язкового заповнення.

Анкети Учасників, що мають неповну персональну інформацію та/або заповнені так, що не можна розібрати текст, до Бази даних не заносяться.

Учасники  мають змогу відправляти свої Комплекти купонів  з 19.09.2014 по 27.10.2014  включно.

Послідовність дат на Купонах, що збирає Учасник в Комплект, не впливає на внесення його персональних даних в Базу даних. Єдина умова – дати на Купонах повинні бути різні, без повторів.

Впродовж всього періоду Акції працює контактний телефон Колл-центру ( 044)500-23-43 . Учасники мають змогу телефонувати   з понеділка по п’ятницю, з 10-00 до 22-00 та отримувати необхідну їм інформацію стосовно умов та механіки проведення Акції. За умовами Акції, розмови Учасників з операторами колл-центру записуються.

Організатор внутрішнім приказом від 15.09.2014 року створює Спеціальну комісію, яка складається із 5 осіб. Дана Комісія визначає Учасників, що стануть власниками Заохочень. Для визначення використовується лототрон з анкетами та прикріпленими до них Комплектами Купонів Учасників, що виконали усі умови Акції. Базу даних  для проведення визначення власників Заохочень створює Організатор. В визначенні власників Заохочень приймають участь всі Комплекти купонів, що надійшли на адресу, вказану в п. 4 д до 10-00 години дня, що є датою проведення визначення власників Заохочень.

Результати визначення власників Заохочень  будуть надруковані в газеті "Сегодня" відповідно: 04.11.2014р.

Офіційні Правила   Акції "Национальная акция от газеты Сегодня":

http://segodnya-multimedia.com/?page=1196

Відео-трансляція буде в доступі на сторінці конференціі: http://conferences.segodnya.ua/pjatiirozigrash.html

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Loading...