Онлайн-конференція з директором Національного інституту раку

4 февраля 2013, 12:00

4 лютого 2013 року о 12:00 у приміщенні прес-студії "Сегодня – Мультимедиа" відбулася прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з раком, який традиційно проводиться 4 лютого.

Реклама

Питання стану української онкослужби, останні дані щодо захворюваності, плани розвитку Національного інституту раку як провідної установи, основні новини та тенденції, що спостерігаються в Україні та світі, коментуватиме директор Національного інституту раку Ігор Щепотин. Окремою темою розмови стане питання міфів, які склалися навколо хвороби. Так, Міжнародний союз боротьби з раком проводить у 2013 ряд заходів з метою спростувати міфи і хибні уявлення про хворобу під гаслом "Рак – чи знаєте ви?".

Основні міфи, які існують в українському суспільстві, – приреченість хворого на рак, невиліковність хвороби та недосконалість української медицини, залежність від екології та віку людини, нетрадиційні методи лікування та ін.

Поряд з тим роблема раку є надзвичайно важливою для охорони здоров'я України, адже актуальність визначається стійким зростанням ураження населення, складністю своєчасної діагностики, значною вартістю і тривалістю лікування, високим рівнем інвалідизації і летальності хворих. Рак, як причина смерті, посідає друге місце в структурі смертності населення України і разом з серцево-судинними захворюваннями визначає рівень здоров'я нації. Ризик захворіти на рак в Україні має кожен 3 чоловік та кожна 5 жінка, до 30 % хворих – особи працездатного віку.

На питання користувачів сайту і редакції прес-студії відповів Ігор Щепотін, директор Національного інституту раку

Реклама

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Реклама

Читайте Segodnya.ua в Google News

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...
загрузка...

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять