Сучасні вимоги та стиль життя. Як правильно обрати кредитний продукт?

8 Ноября 2013, 09:59

19 листопада, об 10:00, в прес-студії Сьогодні Мультімедіа ми поговоримо про правильний вибір банківських кредитних продуктів відповідно до потреб та стилю життя клієнтів з Стефаном Гуглієрі, виконавчим директором, членом правління ПУМБ (http://pumb.ua/ua/about/corporate_governance/management_board/stephan_guglieri/ )

Сучасні вимоги та стиль життя. Як правильно обрати кредитний продукт?

Користувачі банківських послуг не завжди знають усі можливості кредитних продуктів або сприймають з обережністю, тому що не мають повної картини і розуміння, як правильно розпоряджатися фінансами і як використовувати пропозиції банку з вигодою для себе.

Які кредитні продукти можуть задовольнити потреби у грошах? Як отримати вигоди від отриманого кредиту? Яким чином оцінити навантаження на сімейний бюджет? Як коректно провести усі математичні розрахунки?

Якщо ви хочете отримати відповіді та ці та інші питання, завітайте на онлайн-конференцію від Першого Українського Міжнародного Банку.

Залишайте свої питання на сторінці конференції  http://conferences.segodnya.ua/pumb.html, або надсилайте : press-studio@segodnya.ua

Вы сейчас просматриваете новость "Сучасні вимоги та стиль життя. Як правильно обрати кредитний продукт?". Другие Онлайн конференции смотрите в блоке "Последние новости"

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter

Загрузка...
Загрузка...