"Доступне житло" від Укргазбанку: ще три кроки назустріч позичальникові

27 июля 2012 10:30

27 липня 2012 р., о 10:30, в прес-студії "Сьогодні Мультімедіа" відбулася прес-конференція на тему "Доступне житло" від Укргазбанку: ще три кроки назустріч позичальникові".

Про оновлені умови соціального житлового кредитування та підсумки впровадження програми "Доступне житло" Укргазбанком говорили: Олена Дмітрієва, заступник голови правління Укргазбанку; Антон Косторніченко, директор департаменту роздрібного банкінгу Укргазбанку; Михайло Ачкасов, директор Полтавської обласної дирекції; Оксана Матвієнко, начальник відділення №28 Київської регіональної дирекції.
Реклама

Результати перших кількох тижнів реалізації програми, зазначили спікери, засвідчили її дієвість та підвищений попит серед населення. Йдеться про ті верстви, які мають право на поліпшення житлових умов, хоча, водночас, не в стані брати в банках іпотеку за комерційними розцінками. Зокрема, Укргазбанк, який реалізує програму по всій території України, зробив назустріч потенційним позичальникам ще три кроки, запровадивши більш лояльні умови оформлення та сплати іпотеки "Доступне житло".

По-перше, це більш лояльні умови щодо початкового внеску: замість 25% внеску за квартиру на первинному ринку та 20% на вторинному віднині встановлюється 15% на те й друге – у разі надання позичальником додаткового забезпечення. "Проаналізувавши профіль позичальників, ми переконалися, що це зможе долучити до участі в програмі відповідальний щодо виконання кредитних зобов’язань прошарок населення, який має стабільний дохід, проте менший рівень накопичувань", – зазначила Олена Дмітрієва.

По-друге, змінена за фактом процедура сплати клієнтом іпотечних відсотків банкові: "Відтепер клієнт сплачуватиме щомісяця фактично лише 3% річних. Попри те, що кредитним договором передбачена відсоткова ставка 16% річних, з’явилася можливість спрямувати компенсацію від розпорядників бюджетних коштів у сумі 13% безпосередньо на клієнтський рахунок протягом того самого кредитного місяця", – прокоментував Антон Косторніченко. Нагадаємо, первісно процедура передбачала сплату позичальником банку повних 16% з подальшою компенсацію 13% держфондом.

По-третє, у програмі віднині можуть брати участь не лише акредитовані банком забудовники. За нових умов клієнт має право самостійно обрати житловий комплекс із більш широкого спектру ринкових пропозицій, заявлених Мінрегіонбудом – за умови отримання листа від облдержадміністрації щодо гарантій добудови об’єкту інвестування.

Реклама

Михайло Ачкасов поділився інформацією щодо впровадження програми у Полтавській обл., специфікою акредитації забудовників та співпраці з розпорядниками бюджетних коштів у регіонах. На тому, наскільки змінився соціальний профіль клієнта банку в контексті реалізації програми "Доступне житло" у столиці наголосила Оксана Матвієнко. Обидва колеги безпосередньо реалізують програму "в полі" та розуміються на її регіональній специфіці.

"Перший етап виконання програми надав спеціалістам Укргазбанку безцінний досвід роботи з принципово новою для нас аудиторією позичальників. Переконані, що за оновленого формату взаємини "банк-клієнт" стануть ще лояльнішими, а сама державна програма набуватиме дедалі ширшої популярності", – підкреслила Олена Дмітрієва.

Нагадаємо, на поточний момент банками профінансовано 72 кредити на суму майже 20 млн грн. 54 іпотеки з цієї кількості видані безпосередньо Укргазбанком.

Прес-конференція відбулася у прес-центрі "Сегодня-Мультимедіа" та супроводжувалася онлайн-трансляцією на порталі "Сегодня.UA" http://conferences.segodnya.ua/93_ukrgazbank_chat

Олена Дмітрієва про умови програми від Укргазбанку

Реклама

Про особливості оформлення кредиту на житло

Олена Дмітрієва про новий сегмент клієнтів

Не пропусти!
За кого теперь болеть Украине? Четыре варианта, как нам остаться на Евро-2020
Теперь сборной Украины остается ждать

Реклама

"Доступне житло" в регіонах. Про впровадження програми

Хто є клієнтами програми "Доступне житло"?

"Доступне житло". Механізми захисту клієнтів

Олена Дмітрієва про аккредитацію забудовників

Антон Косторніченко про клієнтоорієнтованість банку

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Реклама

Читайте Segodnya.ua в Google News

Реклама

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять