Мы обновили правила сбора и хранения персональных данных

Вы можете ознакомиться c изменениямы в политике конфиденциальности. Нажимая накнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с обновленными правилами и даете разрешение на использование файлов cookie.

Принять

"Самопоміч" оголосила про участь у місцевих виборах на Харківщині

24 июля 2015, 09:38

Актуально

Харківське представництво політичної організації «Об’єднання «Самопоміч» візьме участь у виборах до Харківської міської ради та на посаду Харківського міського голови.

До участі у виборах в якості волонтерів та кандидатів "Самопоміч" запросила активних представників харківської спільноти, які прагнуть реальних змін у економічному та суспільно-політичному житті регіону.

Про це сьогодні, 24 липня, під час прес-конференції у Харківській філії Інституту Горшеніна на тему "Місцеві вибори 2015: реальні зміни – нові політики", заявили народний депутат України від фракції "Об’єднання "Самопоміч" Роман Семенуха та голова Харківського представництва громадської організації "Об’єднання "Самопоміч" Тарас Сітенко.

dsc_0556

 "Партія має намір взяти участь у виборах до міської ради, і ми закликаємо всю громадськість Харкова та області взяти активну участь у виборчій кампанії разом з нами. Серед наших кандидатів ви не знайдете колишніх членів Партії регіонів чи комуністів. Серед нас – активісти, волонтери, ветерани АТО, представники малого та середнього бізнесу та IT-індустрії. Серед нас немає людей з корупційним минулим. Незабаром ми оприлюднимо прізвища кандидатів з їх біографіями і запросимо громадськість провести народну люстрацію", – заявив Роман Семенуха.

Партія піде на вибори не в кожному місті та області України, а лише там, де є сильна команда. Це підкреслив у своєму виступі голова ХПГО "Об'єднання "Самопоміч" Тарас Сітенко:

"Сьогодні у Харкові "Самопоміч" об’єднала  вільних, самодостатніх людей. У нас є сильна команда кандидатів. До нас активно звертаються харків’яни, щоб долучитися до "Самопомочі", проте ми ведемо ретельний відбір. Обов'язкові складові профілю нашого кандидата – це професіоналізм та патріотизм".

Реклама

Під час прес-конференції було зазначено, що в цьому році вибори до місцевих рад пройдуть за більш демократичним виборчим законодавством. Новий закон "Про місцеві вибори" далеко не досконалий, але відкриває реальну можливість новим патріотичним політичним силам, молодим політикам потрапити до органів місцевого самоврядування і реально змінити на краще життя своєї територіальної громади.

На прес-конференції було проголошено, що "Самопоміч" обов’язково висуне свого кандидата на посаду Харківського міського голови.

dsc_0524

"Ми йдемо на вибори мера Харкова. Це принципова позиція нашої партії. Щодо конкретних прізвищ – поки що є чотири кандидата і відбувається внутрішня дискусія, що притаманно демократичній партії. Буквально  через кілька тижнів "Самопоміч" висуне  єдиного кандидата, а також представить громадськості конкретну програму реформ, з якою ми будемо йти на місцеві вибори", – повідомив Роман Семенуха.

Народний депутат додав, що зараз ведеться внутрішньопартійна дискусія щодо участі "Самопомочі" у виборах до Харківської обласної ради, але головний виборчий фронт – Харківська міська рада та посада мера Харкова.

Участь у прес-конференції також взяли представники громадськості: співкоординатор Харківського люстраційного комітету Дмитро Булах, снайпер 92-й ОМБр Збройних сил України Іван Ракич і волонтер групи Help Army Вікторія Мілютіна.

dsc_0437

"Я – волонтер і займаюся допомогою армії та пораненим. Але, якщо ми хочемо змінити наше життя і зробити так, щоб нашим дітям не довелося воювати, то потрібно спробувати змінити владу і допомогти їй самій змінитися. Тому я приєдналася до "Самопомочі" ", – пояснила свою позицію Вікторія Мілютіна.

Учасники заходу підкреслили, що існує чимало загроз для проведення вільних демократичних виборів. Сепаратистські рухи, політичні сили, які сповідують радянсько-російську ідеологію, політики, які купують голоси "за гречку" намагатимуться розхитати суспільно-політичну ситуацію в країні, щоб підірвати віру українців у процвітаючу, європейську Україну, взяти реванш та повернутися до влади.

"Побувши мобілізованим в зоні АТО, я побачив багато речей і правду про все, що відбувалося на фронті, у тилу я хочу донести громаді Харкова. Хочу розказати чесно, хто реально допомагав бійцям, хто займався тилом, який фактично ніхто не бачить. Мені приємно, що "Самопоміч" до останнього мовчала і не піарила себе різними акціями, а тихо допомагала армії, яка захищає територіальну цілісність і народ України", – підкреслив Іван Ракич.

Щоб не допустити зриву виборів та захистити результати волевиявлення виборців "Самопоміч" запрошує волонтерів, громадських активістів, лідерів суспільної думки – усіх патріотичних харків’ян об’єднатися.

 "Лише в єдності ми зможемо захистити своє місто, свій регіон та забезпечити проведення чесних виборів. Приходьте в нашу команду. Ми відкриті для співпраці, надаємо всі можливості, підтримуємо ініціативи. Сьогодні необхідно, щоб громадські активісти висували своїх кандидатів, а ми готові їх підтримувати", – закликав харківську спільноту Дмитро Булах. 

Читайте самые важные и интересные новости в нашем Telegram

Реклама

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Loading...