Сила України
Незалежність країни тримається на сильних державних інституціях та на великому прозорому бізнесі – він задає тренди і створює імідж успішної країни за кордоном. МХП підтримує соціально-економічну і продовольчу безпеку країни.
Агрохолдинг МХП, в який входять такі торгові марки, як "Наша Ряба", "Бащинський", "Секрети Шефа" і "Легко", є прикладом динамічного бізнесу в Україні, який активно використовує сучасні технології та застосовує їх для забезпечення споживачів високоякісною продукцією як для внутрішнього ринку, так і за межами країни. Продукція МХП відома за кордоном, оскільки її експортують у 80+ країн по всьому світу.

МХП є одним з найбільших роботодавців України. Холдинг об'єднує понад 40 підприємств, розташованих у 16 регіонах України, і забезпечує роботою понад 28 тисяч осіб.
Холдинг МХП змінюється – з сировинної компанії МХП перетворюється в кулінарну. Однак це не просто освоєння нового напрямку. Прагнучи відповідати новим запитам споживачів, компанія змінює саму філософію свого бізнесу. У МХП вважають, що в центрі уваги сучасного бізнесу повинна перебувати Людина. Споживач, співробітник, партнер – кожен, хто так чи інакше пов'язаний з компанією і з її продукцією.