Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Велика двадцятка" заявила про єдність у боротьбі з тероризмом

16 листопада 2015, 22:25

G20 заявила, що тероризм не повинен асоціюватися з жодною релігією

G20 заявила, що тероризм не повинен асоціюватися з жодною релігією, фото AFP

G20 заявила, що тероризм не повинен асоціюватися з жодною релігією, фото AFP

"Велика двадцятка" заявила про єдність у боротьбі з тероризмом, який не повинен асоціюватися з релігією.

Про це йдеться в заяві "Групи двадцяти" по боротьбі з тероризмом, прийнятій сьогодні в Антальї.

"Ми залишаємося єдині в боротьбі з тероризмом. Поширення діяльності терористичних організацій і значне зростання по всьому світу числа актів тероризму завдають прямої шкоди підтримці міжнародного миру і безпеки та ставлять під загрозу наші невтомні зусилля зі зміцнення глобальної економіки і забезпечення сталого росту і розвитку", – йдеться в документі.

Реклама

У заяві наголошується, що "двадцятка" засуджує всі акти, методи та практики тероризму, які не можуть бути виправдані ні за яких обставин, незалежно від їх мотивації, у всіх їхніх формах і проявах, де і ким би вони не здійснювалися.

"Ми підтверджуємо, що тероризм не може і не повинен асоціюватися з жодною релігією, національністю, цивілізацією або етнічною групою", – йдеться в документі.

Крім того, наголошується, що боротьба з тероризмом є важливим пріоритетом, і "ми знову підтверджуємо нашу рішучість працювати спільно з метою запобігання і припинення терористичних актів шляхом зміцнення міжнародної солідарності та співробітництва на основі повного визнання центральної ролі ООН і відповідно до Статуту ООН, і зобов'язаннями по міжнародному праву". Зокрема, міжнародному праву в галузі прав людини, міжнародному біженському праву і міжнародному гуманітарному праву, а також шляхом повного виконання відповідних міжнародних конвенцій, резолюцій Ради безпеки ООН і Глобальної контртерористичної стратегії ООН.

"Ми також залишаємося прихильні завданням перекриття каналів фінансування тероризму, зокрема шляхом зміцнення співпраці у сфері обміну інформацією і заморожування активів терористів, криміналізації фінансування тероризму та застосування жорстких цільових режимів фінансових санкцій у питаннях протидії тероризму та фінансуванню тероризму, у тому числі шляхом негайної імплементації стандартів Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ) у всіх юрисдикціях. Ми продовжимо виконувати відповідні рекомендації і застосовувати інструменти ФАТФ. Ми закликаємо ФАТФ визначити заходи, у тому числі, що стосуються законодавства, які могли б посилити боротьбу з фінансуванням тероризму, і цільові фінансові санкції та їх застосування", – підкреслюється в заяві G20.

Реклама

В тренді
У Міноборони Ірану назвали винного у катастрофі українського літака в Тегерані

Зазначається, що дії "двадцятки" в області боротьби з тероризмом повинні і надалі бути частиною всеосяжного підходу, що включає заходи щодо усунення умов, що сприяють поширенню тероризму, як це визначено в резолюції Ради безпеки ООН +2178, протидію насильницькому екстремізму, боротьбу з радикалізацією і рекрутуванням, перешкоджання пересуванням терористів, припинення терористичної пропаганди та попередження використання терористами технологій, засобів комунікації і ресурсів для мобілізації підтримки терористичних актів, у тому числі з використанням Інтернету. Повинно бути попереджено пряме або непряме заохочення тероризму, підбурювання до терористичних актів і вихваляння насильства. "Ми визнаємо необхідність на всіх рівнях робити активні зусилля з метою попередження насильницького екстремізму і сприяння громадянському суспільству в залученні до цих завдань молоді та забезпеченні взаємодії з усіма членами суспільства", – зазначають автори заяви.

"Ми стурбовані значним і зростаючим потоком іноземних терористів-бойовиків і загрозою, яка є для всіх держав, включаючи країни походження, транзиту та напрямки терористів. Ми твердо маємо намір протидіяти цій загрозі шляхом зміцнення співпраці та розробки відповідних заходів щодо запобігання та усунення даного явища, включаючи оперативний обмін інформацією, заходи на кордонах з метою виявлення пересувань терористів, превентивну роботу і необхідні заходи реагування з боку органів кримінального правосуддя. Ми будемо працювати разом в інтересах зміцнення глобальної авіаційної безпеки", – йдеться в заяві.

При цьому підкреслюється, що нещодавні терористичні напади, які відбувалися й раніше і торкнулися всіх частин світу, знову підтверджують необхідність зміцнення міжнародного співробітництва та солідарності в боротьбі з тероризмом.

"Ми назавжди збережемо пам'ять про жертви цих нападів", – йдеться в заяві.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Теракти в Парижі

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...