Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Свято наближається: у Фінляндії відкрилася резиденція Санта Клауса

15 грудня 2018, 17:10

Резиденція знаходиться в самому серці Лапландії

УФінляндіїСантаКлаусвідкривворотасвоєїрезиденції.Воназнаходитьсявсамому серціЛапландії,дебородатийдідживебільшу частинуроку.

Маєтокчарівниказрадістюприймаєгостей.Тамкоженохочийможепомилуватисяроботоюказковихельфів,покататисянаупряжцізоленями,написатилистзпобажаннямиабоособистозустрітисязСантаКлаусом.

Ранішемиповідомляли,що
в невеликомубельгійськомуселізнайшлисправжнійдвірСанта Клауса. У дворібельгійцяСержаХеннебелязараздужешумно.ЗнастаннямріздвянихканікулйогодвірперетворюєтьсявмістечкоСантаКлауса,деєібудиночокчарівника,іпошта,імузей,інавітьмайстерня.

Туттакожможназнайтидесяткиріздвянихскульптур:не тількизвичнихоленівіельфів,аленавітьодягненогопо-святковомузнаменитогобельгійського"Пісяючогохлопчика".

Реклама

Раніше ми писали про незвичайну школувСША,денавчають Санта Клаусів. Курснавчаннятривавтри дні.Сьогоднізаняттяпочинаютьсязжовтня.Сюдиприходятьвчитисяаніматоридляпідвищеннякваліфікації.КрімтоговеликіторговіцентриірозважальнікомплексинадсилаютьвшколусвоїхштатнихСанта-Клаусів.

В тренді
Бійня в німецькому Ганау: нові подробиці, фото, відео

Такожповідомлялосяпро відважного Санта Клауса намотоциклі,якийзловивзлочинця в Парижі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...