Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Глава Європарламенту заявив, що Греція може залишитись без євро

5 липня 2015, 13:43

Шульц попередив греків про наслідки

У Греції проходить референдум про умови надання країні

У Греції проходить референдум про умови надання країні

ПрезидентЄвропейськогопарламенту МартінШульцвденьреферендумувГреціїщодо доліфінансової підтримкикраїнипригрозивгрекам, що вихідГреції з єврозонифактичнонеминучий,якщовони проголосують"проти"пропозиційкредиторів.

"Чи залишитьсяГреціявзоні європісля референдуму?Це, звичайно, питання, однак якщовони скажуть "ні", топовинні будуть представитиіншувалютупісля референдуму,такяк євродлянихбільше небудеспособомздійснювати розрахунки", – сказавШульцвінтерв'ю німецькійрадіостанції,якаоприлюднилацюцитатувнеділю,хочаінтерв'ю булозаписановчетвер, повідомляєZN.uaз посиланнямнаReuters.

"У той момент,коли країнапредставляє новувалюту,вона залишаєєврозону.Однак самеце переконаннядає менінадію, що громадяниГреції небудутьголосувати "ні", – додавШульц.

Реклама

Як підкреслюєReuters,така різка заяваШульцасталанайбільш конкретноющодоситуації в Греціїсеред іншихєвропейських лідерів.

У неділювГреції проходитьреферендумщодо подальшої доліфіндопомогидлякраїни.Серед лідерівЄСз'являютьсязаяви про готовністьдо виходу Греціїз єврозони,у той час якгрецький урядтакий результатвідкидає- прем'єр-міністрАлексісЦіпрасзапевняє,щореферендум проводитьсявиключно для отриманнявиграшної позиціїпередкредиторами,ачленствоГреціївЄС і єврозоніне ставиться під сумнів.

В тренді
Білорусь і Росія створять єдині парламент і уряд

Якповідомлялося раніше, напередодніреферендумугрецьківласті, якіактивноагітуютьгромадян голосувати"проти"пропозиційкредиторів,вякості компенсаціїза закриттябанків іобмеженнязняттяготівкинатериторії Греціїзробили безкоштовнимпроїзд у міському транспорті, атакожввели50% -узнижкудляпроїздуназалізничнихпоїздахдлясуддів,якізалучені до роботивиборчих комісій.

У самійкраїніпередреферендумомзбиралисябагатотисячніпротести:як на підтримкуприйняття пропозиційкредиторів,такі протиних.Напередодніреферендуму думкигреків, згідно з данимирізнихсоцопитувань,змінюються протягомдня, проте в ціломуготовністьсказати"Так"і "Ні" висловилиприблизнооднаковий відсотокосіб(трохивище 40%).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...